Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi mindent tudunk a rák jegyű...

Mi mindent tudunk a rák jegyű emberekről? Minden érdekel!

Figyelt kérdés
Írjatok le mindent a rák nőkről, gyengeségek, félelmek, erősségek, egyszerűen mindent tudni akarok a rák jegyről.

2019. máj. 22. 00:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

En a vegletek embere vagyok...!!

Egyszerre vagyok nagyon turelmes es hirtelen haragu...! Bizonyos dolgokra egybol ugrik es egyaltalan nem vagyok mimoza ilyen tekintetben... maskor pedig visszahuzodo” vagyok ugy hogy kozben mindent a hatterbol ugy csinalok ahogy nekem jo...!!:):) konnyen befolyasolok embereket ugyanakkor Ram is nagyon konnyen lehet hatni ha valaki oszinten az erzelmein keresztul reagal le velem kpcsolatban dolgokat.... de csak ha oszinte.... mar pedig en azt kiszurom......

Kedvelem a biztonsagot minden tekintetben mind erzelmeg mind anyagilag es forditva is probalok igy tenni nem masokon eloskodok......

Ha valaki szorakozik velem rovid ideig megteheti (mint barki massal) de miutan megigazitottam a koronamat a masik huzza a rovidebbet mert en is nagyon jol tudok jatszani masok idegein es erzelmein...!!!:)

Remenyteljes vagyok, joindulatu es segitokesz! Imadom a szexet es maximalista vagyok ami egyben hatrany is mert lehet korombol adodoan de lehet szemelyisegembol fakad hogy nehezen allapodok meg 100%ig egy kpcsolatban mert mindig mindent csak fokozni akarok...!! Ez nem jelenti azt h hutlen lennek... mert soha nem csaltam meg meg soha semelyik pasimat... de nehez odaig eljutni nalam hogy valakit magam mellett tudhassak.. de ha eljut odaig az illeto az utolso rugasig is ragaszkodok hozza mig el nem engedem Ot !:) sajnos! De cserebe en sem hagyom magam...! Nehezen nyilok meg, de alapbol kozbetlen vagyok! De mindig vannak es lesznek titkaim..... :))

Talan ennyi! 24N

2019. máj. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Utolsó...mintha én írtam volna :D
2019. máj. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Teljesen kiszámíthatatlan, egyszer fent egyszer lent ez igen a végletek emberek. Sokan nem értik ami pont nem baj. Zsarnok, manipulativ, érzékeny, labilis, sertodekeny, empatikus, segítőkész. Hisztérikus
2019. máj. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Még vmi :nagyon kevés ember tud hatni rájuk, elég önfejűek, a hisztijuket szinte képtelenség kezelni, csak megértéssel lehet csillapítani. :)
2019. máj. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Normális esetben:

gazdag belső életű kiterjedt érzésvilággal, családcentrikus, tud szeretni.

2019. jún. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Rák nő vagyok skorpió aszcendenssel.


Makacs, önfejű, maximalista, perfekcionista, manipulatív, önző, bosszúálló típus, null empátiás, rejtélyes, titokzatos, spontán, hisztis, sértődékeny, ambiciózus, kiszámíthatatlan, hideg, merev, komoly jezőket szokták rám mondani.


Hirtelen robbanok, kiszámíthatatlan a hangulatom. Egyszer fent, egyszer lent.

Szeretek vitatkozni és harcolok az igazamért. Szigorú, komoly vagyok.

Sokszor nem nevetek a vicceken, mert inkább tartom röhejesnek, mint jó poénnak.

Imádok főnök lenni. Mindenhol.

Otthon, munkában, az ágyban.

Szeretek szexelni és dominánsnak lenni.

Szeretem, ha megkapom, amit akarok és sosem engedek semmiből, mert azzal az önbecsülésem eltűnne.

Vannak elveim, ragaszkodom hozzájuk. Megválogatom, kivel "barátkozom" vagy létesítek kapcsolatot.

Ez a ragaszkodó jellem és, hogy családcentrikus biztos igaz lesz egyszer, de egyelőre szeretem az életet falni. Akár férfiak terén, akár álmok vagy legyen az bármi.

De ettől függetlenül hűséges voltam mindig. Képes vagyok segíteni másoknak és őszinte vagyok. Néha használják a "kedves" jelzőt, ami szerintem nem igaz, de megtörtént már.

2019. jún. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!