Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák férfi? Jellemzők?

Rák férfi? Jellemzők?

Figyelt kérdés
Mire számíthatok, ha egy rák férfi a kiszemeltem? :D Milyenek a rák férfiak?

2019. máj. 24. 21:07
1 2
 11/16 anonim válasza:
54%
Szentimentális, romantikus, de nagyon csöpögős nekem már-már nőiesen finomkodó.Randiztam vele, nem volt meg a vonzalom.
2019. máj. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Azért mert egy rákra nem jellemzőek a rákra általában jellemző tulajdonságok, az csak azért lehet mert más bolygói egyéb jegyekben állnak.. a rák csak egy napjegy, semmit nem árul el.

Nekem oroszlán a napjegyem, rák a holdjegyem, a rák jegy uralkodik a kepletemben, szóval olyan vagyok.

Ferfiben éppen ezért rák túlsúlyos egyénnel nem kezdenék és nem is vonzanak egyszerűen, mert kell nekem a föld jelleg: bak, bika, esetleg skorpió, ami habár víz, de jófajta ; (azaz a rák túl vizes jegy)

23 L

2019. máj. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Válaszolva is a kérdésre: halakként valoszinuleg jól kijönnel egy rákkal és éppen ezért is a kiszemelted, jó párosítás, mindketten erzelmesek vagytok és ezt ki is mutatjatok, a rak férfinek pedig egy olyan lágy no mint a halak ideális
2019. máj. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, majd meglátjuk, mi sül ki belőle. Én egyelőre bizalmat szavazok.
2019. máj. 25. 23:55
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Rák fiú vagyok. A barátaim azt mondják állandóan, hogy egy lajhár gyorsabb nálam. Evvel egyet kell értsek mert a családom is így gondolja. Egyébként nagyon jó barát vagyok, mindenkit meghallgatok, véleményt formálok, segítek az embereken. Alapvetően nyugodt vagyok, nagyon ki kell húzni a gyufát, hogy felhúzzam magam valamin. Kerülöm a konfliktust, kivéve ha ismerősömmel történik, mivel ilyenkor közbe szólok és lenyugtatok mindenkit. Az emberek azt mondják, hogy szeretnék a kozelemben lenni, mert kedves vagyok és egy legynek sem ártanék. Az egész világról meg van a velenyem, szeretem kibeszélni az embereket, de egyáltalán nem vagyok pletykás. Rendkívül értelmes vagyok, viszont nem mutatom ki,
2019. jún. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

*Rendkívül érzelmes vagyok, viszont nem mutatom ki még a legjobb barátaimnak sem, mert szégyellem. Sokan azt mondják jobb arc vagyok bebaszva. Viszont ennek az érzelem nemkimutatásnak van egy hátulütője... Még pedig, hogy ha ossze gyűlnek a gondjaim, egy sírással kiadom magamból amikor senki nem lát. Konkrétan magamba folytom az érzelmeim, mert annyi van, hogy ezt mások tényleg nem bírnák el.

Barátnőt nem szeretnék, csak később. Olyan 21 éves korom után, mert nem érzem magam elég érettnek egy kapcsolathoz. Kevés igaz barátom van, viszont velük nagyon jóban vagyok. Kb ennyi a lényeg 17/F

2019. jún. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!