Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak az SVT-ről (Spirituális Választerápia)?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 20:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#9-es vagyok, #10-esre válaszolok.


Amikor konkrétan ezekkel a tünetekkel foglalkoztunk, az 2-3 alkalom volt mindössze. Ha hozzáveszem azt, hogy az előző alkalmak is nyilván oldottak mindenfélét, aminek azért nem kis eséllyel volt köze ezekhez a tünetekhez (is), akkor 5-6 alkalom, annál nem több. Viszont nem heti egyszer mentem, hanem 2-4 hetente, szóval telt ott el idő. Persze követtem a kineziológus tanácsait, és ahogy alakult az életem, "egyszer csak" megszűntek ezek a tünetek. Néha elbizonytalanodom, hogy valóban ez segített-e, de igazából egyértelmű, hogy az oldások és az oldások következtében alakuló változások az életemben, ezek segítettek. Mellette meditáltam is szintén a kineziológus ajánlásával, de határozottan nem attól szűnt meg, mert azt kicsit összevissza csináltam. No mindegy, ezt elhiheted.


Viszont ami fontos: az oldások hatására változtam, igyekeztem is, ezért változott az életem, történtek jó és rossz dolgok is a kapcsolataim terén. A rossz dolgokat úgy képzelt el, hogy kell valami fájdalmas, hogy a változás megtörténjen, és utána jön a könnyebbség. Na most, a tünetek megszűnését nem tudom napra pontosan felidézni, de szerintem benne voltak ebben bizonyos emberi kapcsolatbeli változások, amelyek viszont azért jöttek elő, mert a kinezzel felkavartuk azt az állóvizet, ami gyerekkorom óta sok lelki problémával keserít meg.


Valahogy így képzeld el. Egy biztos, hogy a kineziológia hatásos. Volt olyan is, amikor megmondta a kineziológus, hogy hány hónapos magzat koromban történt valami trauma anyámmal. Rákérdeztem anyámmal, hogy volt-e valami, és elmondta, hogy mi volt, pont akkor. Eléggé megdöbbentő volt.


Cserébe használ a kezelés. Ajánljak privátban megbízható kineziológust? Írj privátban, ha érdekel! :)

2013. márc. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Ezoterika123 válasza:

Én elvégeztem az SVT tanfolyamot, ami egy hatalmas élmény volt számomra. Azóta is tisztítom magamat és másokat is. A keresztlányom (8 éves) 1 alkalom után megértette a matekot - amit eddig nem szeretett, nem értette és rossz jegyeket hozott belőle - és azóta 5-ösöket hoz és megszerette a matekot. Az iskolába is kérdezték, hogy mi történt vele, hogy ennyire megváltozott. Az egyik ismerősömnek a havi szintű fülgyulladását gyógyítottuk meg. Volt, hogy egy szakítás után arra tisztítottunk, hogy jobban viselje a fájdalmakat az illető. Azt mondta, hogy sokkal jobban van, és még a kollégái is bent mondták, hogy mennyire jól van.

Szóval nekem csak jó tapasztalatom van ezzel kapcsolatban és amikor csak van lehetőségem, akkor csinálom. Az, hogy 1 adott problémára hány alkalmas tisztítás kell az mindig egyéni, a probléma "súlyosságától" függ. De van ami 1 alkalom után rendeződik, van amire kell 2-3 alkalom is. De mindig már az első alkalom után érezhető a változás. Én tényleg imádom! És ami a legjobb az egészbe, amikor az akit tisztítottam azt mondja, hogy jobban van, elmúlt a problémája.

2016. ápr. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Sziasztok!


Szorongásra, félelemre, fóbiákra is jó lehet? Sajnos tudom, hogy mi váltotta ki nálam ezt az egészet napra és percre pontosan, most meg emiatt pokollá vált az életem :( Szinte már csak akkor érzem magam nyugodtnak, ha alszom. Emiatt az állapot miatt enni is alig bírok, pedig korábban nagyon jó étvágyam volt és semmi emésztési panasszal nem küszködtem. Annyira hiányzik a "régi" életem :(

Aki próbálta, milyen tapasztalatai vannak az SVT-vel kapcsolatosan? Kihez érdemes menni?

Előre is köszönöm.

jún. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!