Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha nem tudom elengedni a...

Ha nem tudom elengedni a halott nagymamámat akkor nemtud elmenni? Ez igaz vagy hülyeség?

Figyelt kérdés
Sajnos anyukámat lassan 3 éve vesztettem el, és most mamát is.. De nemtudom őt elengedni.. meg nem :/ (anyu halála után mamával éltem)
2019. aug. 20. 22:37
1 2
 11/15 anonim válasza:
Szia kérdező. Hogy vagy azóta ?
2021. szept. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Szia hát őszintén valamivel jobban vagyok de nincs olyan nap sajnos hogy ne gondolnék rájuk nagyon hiányoznak..
2021. szept. 23. 21:39
 13/15 anonim válasza:

Nem semmi lehet ez a lelkiállapot. Nagyon sajnálom. Bele sem tudok gondolni igazából.

És amikor gondolsz rájuk, mik jutnak eszedbe ?

2021. szept. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Hát a szép emlékek, meg hogy milyen jó volna ha itt lennének velem akkor minden könnyebb lenne, meg szerintem büszkék lennének rám hogy munkában mit értem el eddig vagyis mások ezt mondják nekem mindig.
2021. szept. 24. 10:17
 15/15 anonim válasza:

Értem. Nagyon sajnálom...

Igen, minden könnyebb volna...

Tarts ki és igen, talán vigaszt nyújt a gondolat, hogy büszkék lennének Rád. :(

2021. szept. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!