Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mik voltak a fura dolgok?

Mik voltak a fura dolgok?

Figyelt kérdés

Kis korom ota nagyon sok fura dolog tortenik velem pl : egyszer egyedul voltam otthon es teljesen sotet volt az egesz hazban. Este kb 8 ora lehetett es a nappaliban szamitogepeztem . Lépéseket hallottam a folyosorol es elosszor suttogott majd egy ferfi hang megszolalt . Egyre hangosabb volt es mintha kozeledett volna ( ezt azert irom mert a folyosonk hosszu es a vegen van a nappali ).lassan kimentem a folyosora ( kozben elegge feltem ) s amire kiertem nm volt ott senki es mar nm is hallottam ...... Vagy pl : megint egyedul voltam otthon es akkor a 2 kutya is ott volt ( allitolag latjak a szellemeket) a folyoson jottem a nappali fele es megalltam mert ugy ereztem mintha valaki lenne mellettem ..... Nm elosszor ereztem es ilyenkor oda szoktam futni a kutyakhoz . Akkor is igy tettem de a kutyak pont oda bamultak ahol ereztem h all valaki . Fuluket hegyezve kicsit remegve mozdulatlanul neztek azt a pontot .... az ota hallok suttogasokat stb ....


elkezdtem satanista dolgokkal foglalkozni Csinaltam is egy satanista beavatast is tegnap . Az a kerdes h mik lehettek azok a paranormalis dolgok?


2019. szept. 4. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Meg is válaszoltad a kérdést.
2019. szept. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És ni mondott, suttogott a hang?
2019. szept. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt nm irtam h semmit nm lehetett erteni . Mintha mas nyelven beszelt volna
2019. szept. 4. 20:31
 4/6 A kérdező kommentje:

1. valaszolonak

Ezt hogy erted ? 😂

2019. szept. 4. 20:32
 5/6 anonim ***** válasza:
45%

hajrá! unalmadban magadra nyitod a szarcsapot és még idejársz megkérdezni hogy mi ez?


Pontosan az amit csinálsz.

ostobaság.

tátott szájjal ama bizonyos erdőben szaladni!

2019. szept. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsonak

1Nem amikor tortentek ezek velem akkor mg nm foglalkoztam ilyenekkel

2 gratulalok 👏👏👏

2019. szept. 5. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!