Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nektek voltak gyerekkorotokban...

Nektek voltak gyerekkorotokban képzeletbeli barátaitok?

Figyelt kérdés
Én nem emlékszem ilyenre, de állítólag sok gyereknek van. Sajnos a környezetemben sem találtam olyat, akinek ilyen élménye lett volna. Pedig nagyon érdekelne, hogy mit takar a fogalom. Ilyenkor a gyerek ténylegesen lát valakit, mintha ott lenne a fizikai világban?

2019. okt. 15. 12:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Még ma is van, egy plüsskutya.
2019. okt. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Metionin ***** válasza:
34%
Nekem volt de nem kitaláltam, hanem egyszer csak megjelent. Mivel nem voltak barátaim, vele beszélgettem. Aztán amikor átcseszett meg megtámadott, onnantól nem barátkoztam vele.
2019. okt. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Metionin nincs olyan hogy megjelenik egy képzeletbeli barát, maximum elképzelni lehet hogy ott van. Kivéve ha mentális problémáid vannak mert akkor lehetséges viszont akkor orvos kell
2019. okt. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem volt, de tudtam, hogy nem létezik. Csak egyke gyerek voltam, a "valódi" gyerekek meg mindig bántottak, úgyhogy kitaláltam valakit, aki kedves hozzám és játszik velem.
2019. okt. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
8as vagyok. Hát, ez nehéz kérdés, de egy biztos, erőltetnem nem kell semmit. Azt hiszem én adom a szájukba a dolgokat, de olyan könnyedén, mintha tudatalatti lenne. De tudom, hogy azért mondja éppen azt, mert erről akarok beszélni vele. Remélem sikerült megválaszolnom a kérdést. (:
2019. okt. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem világom is volt, persze ott voltak a képzeletbeli barátaim is, tehát itt a földön nincsenek. Miről beszélek na? Hisz az a világ még most is megvan és abban élek.
2020. jan. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!