Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kire utalhat a nyirkai jóslat...

Kire utalhat a nyirkai jóslat úgy mint a zenélő sivatagok tigrise?

Figyelt kérdés

A kérdés Komoly és politika illetve provokáció mentes.


A politika és a józan ész hanyagolása mellett nekem ez az öt tünik esélyesnek.


1.szálasi ference:örmény származású(ahol van sivatag),magyarokért harcoló,bátor ember volt.


2.orbán viktor: magyarországon is van sivatagos rész,a politikába harcol a magyar érdekekért.


3.jézus:magyar származású,izraeli sivatagban felnövö,vallás harcot folytat a gonosz ellen.


4.luke skywalker:a tatooin bolygó sivatagos és a legendák szerint a sivatag néha zeneszerű hangokat hallat,harcol a szabadságért az új köztársaság élén.(tudom hülyeség,de ki tudja)



5.egy még még nem született személy vagy már megszületett de még nem emelkedett ki a tömegből.


Önök szerint melyikük az?

Vagy van más aki önök szerint esélyes?



A válaszokat előre is köszönöm.



2019. okt. 24. 18:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Izgalmas kérdés, Nostradamus a második évezred után jelölte be eljöttét! Hogy ez azt jelenti hogy a második évezret után született, vagy csak akkor érik be a személye azt nem tudjuk.

Nostradamus jóslata:


„Jön majd egy ember a második

millennium után, ki felette áll

minden torzsalkodásnak: Ő lesz az itt,

ki Pannon földről Istenhez kiált

és Isten meghallgatja imádságait.

Ő lészen az, kinek uralkodása folytán

Pannónia ismét erős lesz és gazdag,

nagyobb lesz, mint akármely szultán,

az ő szavára minden országban adnak,

s önként kezére bíznak minden hatalmat.”


„A második ezredév után

Pannónia váratlan erőre kap,

királyok gyűlése lesz Budán,

de császáruk magyar marad.”


Bárhogy is kicsit úgy hangzik nekem a téma, mintha egy Magyar-jézus, Jézus magyar szinvonal lenne. Ez nem igaz Jézus Zsidó volt!


„A szomszédok megmozdulnak,

de ugrásra kész a zenélő sivatagok tigrise is.”


Nyirkai:

„Ekkor a Magyarok Istene őrül állítja

a zenélő sivatagok tigrisét,

és böcsületes alkuval,

visszakerül, ami visszajár.”


Érdekes, én úgy gondolom, hogy a sivatagok értelemszerüen Török, Mongol és Kínai területek. DE! Mindenféle képen keleti országok. Én személy szerint ezt úgy tudom elképzelni hogy Magyarország szövetkezik Törökországgal és "visszakerül, ami visszajár.” Én erre Nagy-Magyarországot értem. De Törökországnak csak arra lenne elég hatalma, hogy a bevándorlás elleni csatába segítse a Magyarokat. Oroszország, akikhez tartozik a Mongol terület. Na vele elképzelhető lenne.


Biztosan sok idézetről lehetne beszélni a versekből. Érdekes is, de ez csak egy legenda....

2020. dec. 4. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!