Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti tudatosan használjátok a...

Ti tudatosan használjátok a Vonzás törvényét? Hogy sikerült erre a szintre eljutnotok?

Figyelt kérdés

2019. dec. 12. 13:13
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

#9 annyi baj legyen. :)


#10 értem. Igazából én úgy "tanultam", hogy minél pontosabban megfogalmazod, mire vágysz, aztán "elengeded", hiszen az Univerzum megkapta a rendelésed.

2019. dec. 12. 23:26
 12/16 anonim ***** válasza:

#11

És hányszor jött be?

Az egy illúzió, hogy vagy és van az Univerzum, mert a kettő valójában egy.

Valójában nem tudsz tenni semmit azért, hogy bevonz dolgokat, viszont érezheted magad úgy, mintha már meglenne, és akkor nem is akarod már, hisz már eleve úgy érzed magad, hogy megvan. Amikor úgy érzed, hogy megvan, akkor rövid időn belül fizikailag is manifesztálódik. Amikor úgy érzed, hogy nincs meg valami, akkor kezdesz ilyen Vonzás Törvénye technikákat használni, ami által még jobban eltaszítod magadtól, amit szeretnél.

2019. dec. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%

Lányokkal való ismerkedésnél pár alkalommal azt találtam mondani, hogy "van egy befogadott macskám. Én lettem az apukája. Bekellett fogadnom mert olyan kicsi volt..."

Ez a marhaság mindig tetszett nekik. Mosolyogtak rajta és imponált.


Másfél éve gyanútlanul moziba indultam. A lábtörlőn ült egy kiscica. Keservesen návogott. Éhezett, szomjazott. Segítenem kellett. Kinek lenne szive otthagyni? Azóta is együtt vagyunk. Nem keresi senki, nem tudni hogy jött be a lépcsőházba... Tiszta perzsa macska.

A hülye kitalációm valósággá vált.

2019. dec. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

12 nagyjából ez az elengedés, amít írtam. Hogy nem görcsölsz rá, hanem hagyod, hogy “majd jön, hiszen jönnie kell.”

Persze, tenni is kell érte, nyilván.


13 ez aranyos. :)

2019. dec. 13. 21:54
 15/16 Blade Bone ***** válasza:
A vonzás valójában nem más, mint egy szokás.
2019. dec. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 macs007 válasza:
100%

Ha en valakihez kozel akarok kerulni, akkor kozel is szoktam. Ha kulonleges valakikent kezelek egy embert, az automatikudan kulonleges helyet teremt nekem a sajat eleteben. Ha azt szeretnem, arra vagyjon, barcsak megcsokolhatna, eleg hamar sut is rola. Ám hogyha nem kesz valaki egy masfajta kapcsolodasra, ha lathatatlan fala emel, mint a magnes, vonzas-taszitas, az energia nem eleg eros, hagyni kell a dolgokat ulepedni. Valora valnak.


Azzal van igazan gond ha nem tudja az ember, hogy pontosan mit akar. Ha valaki nagyon tudja, annak a szamara meg is valosul vmilyen formaban. Legyen az emberi kapcsolat vagy targyi vágy.

2019. dec. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!