Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez vonzás törvénye vagy csak...

Ez vonzás törvénye vagy csak csak puszta véletlen?

Figyelt kérdés
Leírom mik történtek. Először egy szöveget fordítottam, majd még aznap egy új videót töltött fel az egyik idegennyelvű csatorna és pont arról volt szó, amiről fordítottam. Gyk-n böngésztem hülyeségeket és írták, hogy leckermann dzseki én meg nem tudtam mi az, úgyhogy rákerestem, de nem a dzsekit dobta ki, hanem egy híres embert és ma egy cikket olvastam egy rajzfilmről és az ő neve is ott volt. Még van pár ilyen, csak annyira érdekes, hogy amiről hallottam az pár nap múlva újra megtörténik. Így visszaolvasva elég nagy fszságnak hangzik.
2020. ápr. 3. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Ezt úgy hívják algoritmus. A Google, a Facebook és egyéb cégek követik az internetes tevékenységed és igyekeznek olyan reklámokat feldobni, ami ezekhez kapcsolódik. Egyébként elég megdöbbentő, hogy ezt mennyire durván, hatékonyan tudják csinálni.


A vonzás törvénye viszont nem létezik. Legalábbis nincs rá semmi bizonyíték. Valószínűleg egy jó kis pénzforrás azoknak az embereknek, akik ezt kitalálták.

2020. ápr. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs köze az algoritmushoz. Honnan tudná, hogy én papíron mit fordítok és arra a cikkre is magam kerestem rá.
2020. ápr. 4. 07:06
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Többszörös ingerrel tanítanaj fentről. Szimbólumok által is segítenek arra terelődnöd, amerre érdemes.
2020. ápr. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Valószínűleg véletlen volt, a vonzás törvénye ennél erőteljesebben szokott megnyilvánulni.
2020. ápr. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Keress rá arra, hogy "C.G. Jung" és arra, hogy "szinkronicitás". Ha halmozottan véletleneket találsz valahol, az biztosan nem véletlen.
2020. ápr. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudtam, hogy papírra fordítottál. Meg őszintén nem is olvastam el elég alaposan a kérdésed, bocsánat. Akkor viszont ez az ún. Baader-Meinhof-effektus.
2020. ápr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

se a vonzástörvényében, se a véletlenekben nem hiszek :D

keresőmotor algoritmus.

(spirituális vagyok pedig)

2020. ápr. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!