Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt megvilágosodott?

Van itt megvilágosodott?

Figyelt kérdés

Elsősorban a tapasztalt megvilágododottakhoz szeretnék néhány kérdéssel fordulni, de persze írjon mindenki, akinek a megvilágosodáshoz hozzáfűznivalója van, minden érdekel.



A megvilágosodás egy egyszeri belső kataklizmát jelent tulajdonképpen, ami átalakulást indít el az ember egész lényében?

Ilyenkor az ember felfedezi magában a tudatát, ami ura a testének, lelkének és szellemének, illetve ami összeköti őt a Mindenséggel?


A megvilágosodással járó átalakulás igazából a tudatosodás, amikor az ember elkezdi felismerni és levetkőzni a beidegződéseit?


A megvilágododottsággal jár az, hogy az ember a végtelen lehetőségeket rejtő jelenből mindenre ki tudja olvasni a legjobb megoldást?


A megvilágosodottak felül kerekednek azzal az időn, hogy folyamatosan a jelenben élnek?

A folyamatos jelenlétükkel megállítják, vagy legalábbis nagymértékben csökkentik az öregedést?


Egyenlőre ennyi.


Köszönöm előre is a hozzászólásokat!



2020. ápr. 20. 09:57
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

"En pusztán eszmecserét szeretnék folytatni a kérdéseimmel kapcsolatban, tapasztalatokat, gondolatokat, érzéseket, válaszokat..."


És gondolod, hogy egy valósi megvilágosodott, Jézus útján járó ember rögtön a gyakorin keres magának beszélgetőpartnert, és pont olyan embert, mint te?


Nem akarlak elkeseríteni, de Jézus útja nagyon nehéz és nem is kívánságműsor. Nem kell hozzá sem tapsolótömeg, sem ostoba öntelt fajankó, aki ezzel szeretne cool lenni.

2020. ápr. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Na megjöttek a jehovákok téríteni. Várható volt...
2020. ápr. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Á, Jézus jött!

Ám nem csak az világosodhat meg, aki Jézus útját járja.

2020. ápr. 20. 11:02
 14/27 anonim válasza:
2020. ápr. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Köszi a linket, 14.válaszoló.

Te írtad arra a kérdésre a hatodik választ?

2020. ápr. 20. 12:55
 16/27 anonim válasza:

Nem én írtam. én úton járó vagyok..

Csak szemléltetni akartam hogy vannak itt olyanok is, akik egy "más szinten" vannak..

2 ilyet is ismerek. ha szerencséd lesz, majd ők válaszolnak ;)

2020. ápr. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
Az biztos hogy megvilágosodás ide-oda senkinek nem lesznek szuper képességei. Senki nem fog a jövőbe látni, és senki nem fog 150 évig élni. Nem az a cél hogy elérjünk bármit is. Hanem pont az hogy ne akarjunk elérni semmit. és akkor megszabadulunk...
2020. ápr. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Szerintem még nem vagyunk egészen tisztában a tudat erejével, így nem tudhatjuk, meddig él, aki megvilágosodott, vagy milyen képességei vannak, lát-e a jövőbe.

Abból kiindulva, hogy a megvilágosodott nem ismer lehetetlent, el tudom képzelni, hogy a felsoroltakat mind tudja.

2020. ápr. 20. 13:36
 19/27 anonim ***** válasza:

Megvilagosodottnak mondják Eckhart Tollet.

Ok pont a jelenbe vannak. Nem?


Mi van Red vixennel? Ő N valami hasonló?

2020. ápr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Szerinted le lehet írni, hogy milyen a megvilágosodás? És fogható emberi aggyal? Megérted? Bárki megérti aki nem tapasztalja? Szívesen beszélgetnèk, de sok a kérdésed. Ragadj ki egyet. Nem vagyok megvilágosodott, de bárhol lehetnek, ők is emberek.
2020. ápr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!