Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szellemeket, rég elhunyt...

Szellemeket, rég elhunyt családtagokat látok! Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Tudom most mindenki azt fogja irni hogy alvászavar, meg csak bebeszélem magamnak...de mi van ha 8-9 óra alvás után megyek az utcán és valami megfogja a vállam de még csak fa sincs a közelemben? (A hajam rövid úgyhogy az sem lehetett.) Ha elmennék egy pszichológushoz és elmondanám ezt neki tuti hogy a pszichiátrián kötnék ki pedig oda kivánkozok a legkevésbé. Skrizofén sem vagyok (bocsi ha rosszul írtam). Van nem egy sztorim is de most csak a legmegrázóbbat írom le. 2018.08.15. Kollégista voltam amikor barátnőm elment mosdóba én pedig aludtam reggelinél mondta hogy amikor visszaért a WCről egy férfi ült az ágyamon és engem nézett ahogy alszom, nem akartam elhinni mert a fiúk egy szinttel lentebb voltak és a szinteket estére bezárták. Ám 16-án este én mentem el mosdóba és amikor visszaértem ott ült az ágyamon az a férfi amikor megláttam tudtam hogy a papám az aki a születésem előtt 5 nappal halt meg soha nem ismertem de képeken láttam már és ő volt az nem tudom hogy miért volt ott de utána 2 napig nem mertem elaludni. Érdekelne hogy kinek volt hasonló élményben része.

De azóta több furcsa megmagyarázhatatlan dolog történt pl: a kulcsra zárt szekrény kinyílt, az asztal közepéről leesett a bögrém miközben én az ágyamban feküdtem és csak én voltam otthon, a villanykapcsoló lekapcsolt nem elment az áram hanem a kapcsolót lehetett hallani amint lekapcsolódik, megmozdult a székem, esténként egy sárga szempárt látok az asztalom mellett van kutyám de ő mellettem feküdt úgyhogy ő nem lehetett más állatom a kutya miatt nincs anyukám pedig már rég aludt a másik szobában.



#Kísértenek
2020. ápr. 24. 18:38
1 2
 11/11 anonim válasza:
Durva en elhiszem jo ilyen torteneteket hallgatni azelni kevesbe. Jo😞
dec. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!