Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért érzem, hogy hamarosan...

Miért érzem, hogy hamarosan vége a világnak?

Figyelt kérdés
Miért érzem, hogy Jézus hamarosan el fog jönni és vége lesz a világnak?

2020. ápr. 29. 21:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
ha úgy vesszük a 100 éve is volt aki így érezte
2020. ápr. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
nincs valami problema megoldatlanul az eletedben jelen pillanatban? ami esetleg kivalthatja az ilyen erzeseket, es jobbnak latod hogy a sors vegezzen vele sajat magad helyett
2020. ápr. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nincs ilyen :/
2020. ápr. 29. 21:37
 4/14 anonim ***** válasza:
45%
Lehet azért, mert Jézus hamarosan el fog jönni és vége lesz a világnak.
2020. ápr. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
17%

Mert így érzed... ennek semmi racionális alapja nincs.

Én ovódás korom óta azt érzem hogy hamarosan meghalok.... hát már 26éves vagyok, szóval az ilyen megérzésef fszságok.

2020. ápr. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Ez normális, én másfél évtizedig úgy éreztem, hogy bármelyik percben vége lehet az emberiségnek, csak mert öko témákkal foglalkoztam. De le lehet jönni erről a kényszerképzetről, és nagyon segít benne, ha nem követed a sajtót.
2020. ápr. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Hát ami az utóbbi 1-2 évben végbement a világban nem csodálom hogy így érzed. Szerintem kihatással van rád a vírus meg az egész karantén dolog stb.
2020. ápr. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%

Valójában 2012-ben volt a világvége, csak vannak akiknek lassú a felfogása. Ne aggódj más is csinált már magából hülyét nem te vagy az első és sajnos nem is az utolsó.

Nagyapám meg apám is várta a megváltót egészen haláláig, nem hiszem el, hogy van olyan idióta aki még bekajálja ezt a baromságot.

2020. máj. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem lesz világ vége. Lehet katasztrófa, lehet válság, de olyan nem lesz hogy egyik pillanatról a másikra megszűnik a bolygónk.

Normális hogy az ember szorong ilyen válsághelyzetben, mint a ami most van, más is furcsán érzi magát.


Jézus nem fog eljönni nyugodj meg. Nem vagyok keresztény, de azt elég figyelmesen elolvastam a Bibliában, hogy a második eljövetel BENNÜNK jön el, tehát te leszel a magad megváltója.

2020. máj. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Én hiszek Jézusban, és tudom, hogy hamarosan el fog jönni.

Köszönöm a válaszod!:)

2020. máj. 5. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!