Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tinektek milyen érzés volt...

Tinektek milyen érzés volt mikor megtudtátok,hogyan lettetek a földre?Aki erőszakból született annak mijen érzés lehet,rossz érzés tölti vajon el anyja sajnálata miatt?A gyermekvállalás tényleg a nő részéről önfeláldozás?

Figyelt kérdés
Tudom van mesterséges m.termékenyítés,van injekció és van a nemi aktusból történő terhesség.Egy angyal azt mondta a nő testét adja egy következő élet születéséhez,feláldozva magát,ez így is van szerintem mert ő szenved a szülésnél ő hordja ki a babát és a szexnél is neki a fájdalmasabb.
2020. aug. 3. 21:55
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
87%
WTF..???? :-O
2020. aug. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Kata 26 válasza:
77%
Te hány éves vagy?
2020. aug. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
De sok férfi nem becsüli,és ha valaki anya lesz már k..zák,ha ők élnék át azokat a dolgokat a baba kihordása 9 hónapon át rosszullétek,hányás,aluszékonyság,kitolási szakasz,szêdülés.Mi kell még??Csak élnék át ezeket a férfiak majd úgy k..nájék azt az embert akinek csak annyi a "bűne",hogy anya.Nyilván anélkül,h a hüvelybe nem kerül ondó anélkül nem lesz senki sem anya,(kivéve szűz Máriát).Akkor még ezt a nők ellen fordítják és k..zák őket.Érti valaki miről beszélek?Bár elkanyarodtam a témától de ha a legnagyobb ellenségem k..zák csak azért mert anya az igazságtalanság majd egy másik kiírásban bövebben kifejtem.
2020. aug. 3. 22:05
 4/29 anonim ***** válasza:
90%
kérdező, milyen szert toltál a pia előtt? :-D
2020. aug. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
91%
Ha fájdalmas a szex, akkor ott eleve nem jó valami.
2020. aug. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Miért a kor meghatározó,hogy nem tetszik mikor azt mondják mérgükben az emberek h.k..a.dat?Azért nem tetszik mert minden 100billió szülő anyának ahhoz hogy gyereket szült spermának kellett kerülni a hüvelyébe,amitől még nem lesz céd..K..a attól lesz valaki ha pénzért szeretkezik szerintem.Nem hiszem el hogy nem értitek!!
2020. aug. 3. 22:13
 7/29 anonim ***** válasza:
88%
Tényleg írd már le nekünk, hogy milyen cuccot szívsz! 😂
2020. aug. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
De kimondta hogy nálam?Csak általában a nőbe hatolnak bele,ami minden szex elején közepesen fájdalmas.
2020. aug. 3. 22:16
 9/29 A kérdező kommentje:
Mért nem tudtok komojabbak lenni?
2020. aug. 3. 22:16
 10/29 A kérdező kommentje:
Arról beszélek hogy általába mondják az embernek még viccből is h.ku..any..d eddig megvan ti nagyon síkok?De egy nő attól még mért k..va mert gyereket szült,aki pénzért csinálja azt kéne csak annak mondani de még azt sem mert elég ronda szó :/
2020. aug. 3. 22:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!