Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tinektek milyen érzés volt...

Tinektek milyen érzés volt mikor megtudtátok,hogyan lettetek a földre?Aki erőszakból született annak mijen érzés lehet,rossz érzés tölti vajon el anyja sajnálata miatt?A gyermekvállalás tényleg a nő részéről önfeláldozás?

Figyelt kérdés
Tudom van mesterséges m.termékenyítés,van injekció és van a nemi aktusból történő terhesség.Egy angyal azt mondta a nő testét adja egy következő élet születéséhez,feláldozva magát,ez így is van szerintem mert ő szenved a szülésnél ő hordja ki a babát és a szexnél is neki a fájdalmasabb.
2020. aug. 3. 21:55
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
79%
A k...a anyád-at sértő szándékkal szokták mondani az emberek. Ez a kijelentés mögött nincs ott az, hogy az illető egy nagy k-nak nézi a sértett anyját... Egyszerűen csak meg akarja bántani a másik felet és mi lehet bántóbb annál, mint hogy az édesanyádat egy k-val azonosítja? Az édesanyák pedig nem k..vák. a K..vák azok pénzért csinálják és nem születik minden kuncsaftjuktól gyerekük. Az pedig nagy tévedés, hogy szűz Mária szüzen fogant 😂 ha kicsit belegondolsz te is rájössz, hogy az lehetetlen. Van egy nő ismerősöm aki 17 évesen teherbe esett és még szűz volt. Mire rájött, hogy terhes, késő volt elvezetni a babát. Úgyse mivel szűz volt, nem is szexelt, eszébe se jutott a terhesség lehetősége. Csupán csak annyi történt, hogy pettingelt a barátjával. Na szűz Mária is valahogy így eshetett teherbe szerintem 😃🙂
2020. aug. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Te szerintem valahogy rosszul tudod ezt. Tudtommal sosem gondolták a nőket csak azért k**vának, mert gyereket szült. A k. anyád kifejezés, azért alakult ki, hogy a célzott illetőt megsértsék, nem azért hogy az anyját. Mert hogy esik valakinek, ha az anyját "utca sarkon álló testét kínáló nőnek" nevezik.
2020. aug. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Valahol nagyon el vagy tájolva..

Szerintem még manapsáh is valahol tisztelik azokat a nőket, akik családanyák.. nèha ok nélkül is akár/ nyilván a gyerektelenek sem kevesebbek!!! Meg ne sértsek valakit/

A “ku.rvád” kifejezés, az szerintem csak az alja értelmi szintnél jellemző... kivéve ha joggal / megcsalt nő a szeretőre/ de nem a várandósra vagy már anyára használjàk.

A “ku.rva anyád” az pedig sértés.. mint a “Ba..zd meg” vagy a”menj a pi.csába” stb


Szóval az állításod hibás

2020. aug. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Azt hittem azért mert anyák lettek azt még nem hiszem el hát de ki tudja .
2020. aug. 3. 23:49
 25/29 anonim ***** válasza:
71%

Hát ez kellett így estére. :D


Direkt kerülöm az Ezo meg Vallás kategóriákat az ilyen kérdezők miatt...


Amúgy meg tanulj meg írni, mert kétszer kellett elolvasnom ezt az egész zagyvaságot, mire megértettem, hogy mit akarsz. S még az is az egyik válaszolónak köszönhető.

2020. aug. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
66%

Te jó ég kedves kérdező... hat szerintem nagyon el vagy tévedve... illetve sajnos valóban... nekem is háromszor kellett nekifutnom a kérdésednek, mire ki tudtam bogarászni, mit akartál irni... legközelebb talán olvasd at en egészet mielőtt kiírsz egy kérdést, illetve nézd at helyesírásilag...

🥴🤗

2020. aug. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
78%

25: jaaaa, hogy ez ezo kérdés...

Tegnap este fel sem tűnt.

Ha észreveszem, tuti nem szólok hozzá... :-D :-D

2020. aug. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
64%

#27

Mikor én válaszoltam rá, még az Családi kapcsolatokban volt. Azért írtam, hogy direkt kerülöm azt a 2 kategóriát, s mégis találkozozk ilyen emberekkel itt...

2020. aug. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Jó hagyjuk is félreértettem a dolgot.
2020. aug. 4. 19:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!