Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tinektek milyen érzés volt...

Tinektek milyen érzés volt mikor megtudtátok,hogyan lettetek a földre?Aki erőszakból született annak mijen érzés lehet,rossz érzés tölti vajon el anyja sajnálata miatt?A gyermekvállalás tényleg a nő részéről önfeláldozás?

Figyelt kérdés
Tudom van mesterséges m.termékenyítés,van injekció és van a nemi aktusból történő terhesség.Egy angyal azt mondta a nő testét adja egy következő élet születéséhez,feláldozva magát,ez így is van szerintem mert ő szenved a szülésnél ő hordja ki a babát és a szexnél is neki a fájdalmasabb.
2020. aug. 3. 21:55
1 2 3
 11/29 anonim válasza:
100%
Hahahahahaha 😄
2020. aug. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Most amúgy pontosan mi is a problémád?
2020. aug. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Lehet mondani szentfazéknak de ez akkor is így van.A férfi már nem hímringyó,kurafi,dzsigoló,Playboy,selyemfiú ha mondjuk megfektetett már 25 nőt életében.Áá nem de ha egy nő két férfival már lemert feküdni akkor már ri.c aaj rossz társadalmi felfogás
2020. aug. 3. 22:23
 14/29 anonim ***** válasza:
94%
Te jó ég 😂 mit szívtál, én is kérek 😂😂
2020. aug. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Mi a problêmám?Az hogy x azt mondja y nak hogy ku..anyád mondjuk csak úgy poénból mikor gyereknemzés miatt még nem kéne senkit bírálni de ha x 26 nővel is lefeküdt SEM mondja senki kurafinak.
2020. aug. 3. 22:27
 16/29 anonim válasza:
100%
Bocs, de ma már nem ez a szemlélet, valahol leragadtál pár évtizeddel korábban.
2020. aug. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
De miért nevettek ezen nem értitek háát Istenem nem értik!!Ha gyereke van egy nőnek céda de ha valaki sok nővel van együtt vagy sokkal lefeküdt akkor őt nem bírálják nem mondják hogy himringyó.Értitek?Akkor az édesanyákat miért?
2020. aug. 3. 22:30
 18/29 A kérdező kommentje:
Neem,csak nem tetszik a mondat hvaaa borzasztóan vagytoook talán majd jön egy értelmes emberke aki ad intelligens választ.Különben meg ha valamelyik anyuka az is akkor nem kell anyának lennie hogy az legyen mert az már előtte is az volt esetleg.Meg hülyeség mert most figyeljetek már terhes valaki kua,elvetél nincs gyerek az életébe akkor már nem kua jaaaj szörnyű társadalmi felfogás nem attól lesz valaki kua mert gyereket vár hanem a cselekedetei teszik azzá és nem a gyermeknemzés,áldás.
2020. aug. 3. 22:40
 19/29 A kérdező kommentje:
Erre meg mért nem válaszoltok?Hallgatás beleegyezés.:) Nem vagyok erőszakos szemêlyiség de igazán van.
2020. aug. 3. 22:45
 20/29 A kérdező kommentje:
Igazam
2020. aug. 3. 22:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!