Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?...

Szerintetek mit tegyek? Szellemek, átok, rontás vagy minek tudható be a lent felsoroltak? Csak normális/hozzá értőbb válaszokat kérek!

Figyelt kérdés

Előre szögezném inkább szkeptikus vagyok, de már kétségbe vagyok esve és nem tudok reális magyarázatot találni dolgokra/történésekre nem lehet mindent a véletlen egybeesésre vagy szerencsétlenül alakuló tényezőkre fogni! Kész vagyok idegileg!


A lényeg:

Van egy lakás, most én és párom élünk benne, előtte anyum és én+tesóm. Már akkor is sok furcsaság volt, mondjuk úgy, anyumnak irreálisan semmi nem jött össze az életében amíg itt lakott, plusz a lakásban rendszeresen túl hamar tönkrementek tárgyak, háztartási eszközök stb.


Na most úgy alakult ő elköltözött (párjához, azóta teljesen sínen van érdekes módon) és én pedig X év után ide vissza költöztem (albérletből).

Na most azóta (4éve már) folyamatosan semmi nem jön össze nekem sem, vagy csak nagyon nehezen, a lakásban állandóan minden tönkremegy, tárgy, bútor, háztartási gép stb, ha új termék akkor is furán hamar!

Ha csak leírnám ma reggel óta pl. mennyi "fura" dolog történt, beleörülök már. Ezek a dolgok a páromat is érinti mióta itt él velem, pl. több érthetetlen balesete volt a lakáson belül, a sebtől a törésig és ez rendszeres!


Szerintetek ez mi lehet, egyáltalán lehet köze paranormális dolgokhoz? Mit tudok tenni?



2020. aug. 18. 13:38
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó! A negatív bevonzása ismerős, de ezzel is próbálkoztam már, mindig szépítgetünk, újítgatunk valamit az évek alatt a teljes bútorzat, szerelvények, villany-viz alkatrészek cserélve lettek, festés, padló stb. Nem utáljuk a lakást, de nem is itt akarunk azért megöregedni. Persze sok-sok negatívum köthető ide, ami miatt eladnánk és amúgyis kicsi már, de nem mi generáltuk, hogy negatív legyen.


Például:

kifestettünk és rá 2 hétre leáztunk(oké felettünk lakótól), aztán ugye kijött a biztosító kárfelmérni stb. és neki álltunk volna újra festeni megint leáztunk, ebből a második ázásra NINCS magyarázat, senki más nem ázott be csak mi, nem volt csőtörés, csőrepedés, szomszéd mosógépe nem ömlött ki, sehol semmi. De nekünk mégis totálkár lett megint a fal és plafon! Azóta is úgy van az a rész hagyva, belefáradtunk!

Ilyenek hogy csapokat lecseréltük, 2 hónap múlva tönkrementek mindig ugyanúgy ugyanott, akár 20ezres akár 5ezres csaptelep volt, vízszerelő magyarázatot nem tud adni...

Kaputelefonunk gyerekkorom óta sose müködött normálisan, de CSAK A MIÉNK az egész házban, hiába a szerelő, az új készülék, gondnok is csak értetlenkedett.


És ez csak pár eset a rengetegből ami már hozzánk járó ismerősöknek, barátoknak is szemet szúrt mindig poénkodnak, hogy biztos szellem...egy ideig mi is csak nevettünk, de már katasztrófa a helyzet!

2020. aug. 19. 15:00
 12/14 anonim ***** válasza:
Én először azt akartam írni, hogy van olyan hogy egy embernek rossz a kisugárzása (itt rád gondolok [nem bántásnól]) és ebből kifolyólag ami körülötte van az tönkre meg, aki körülötte van azt baj éri. De aztán ahogy tovább olvastam (nem csak a kérdést, hanem a kommenteket és a kommentekre való reagálásodat is) az alapján én a legszélsőségesebb dolgot mondanám: ez egy démon. A démonok akarnak mindenárom mindenhol keresztbe tenni az embernek, mert az ember negatív érzéseiből táplálkoznak. Szóval első lépésnek nem rossz ötlet eladni a házat, de ha tényleg démon, akkor nem kizárt, hogy utánatok fog menni oda is ahova költöztök, bár az hogy amikor nem itt laktatok akkor nem volt semmi gondotok, aztán amikor visszaköltöztetek, megint egyre több gondotok lett, arra enged következtetni (mert egy démon megszállhat embert is, helyiséget is[pl lakást]), hogy a lakást szállt meg, szóval reméljük a legjobbakat az elköltözést illetően.
2020. aug. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
43%
Szia. Írj rám privátba. Van egy hölgy aki ház tisztítással foglalkozik. Nekem ő csinálta.
2020. szept. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
43%
Szia. Tudok egy hölgyet aki még tudja nézni a házat és ki is tisztítja. Nekem ő csinálta és védelmem is van a házon. Minket megtámadtak, ránk küldték a rosszat. Írj üzit ha érdekel.
2020. szept. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!