Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért érzem olyan erősen,...

Miért érzem olyan erősen, hogy ennek a világrendszernek hamarosan vége lesz?

Figyelt kérdés

Igazabol nem is bannam megmondom oszinten. Mar evek ota nyomaszt ez az erzes de mostanaban felerosodott es amiket korabban gondoltam pontrol pontra beteljesultek es elore latok esemenyeket amik mindig beigazolodnak, es bizonyos emberek szandekai felismerheto. Szerintem ne remenykedjetek evekben mert mar nincsenek max a folyamat tart addig! Egy olyan napon fog hirtelen elkezdodni amikor a legkevesbe szamitotok ra! Egy atlagos nyugodt napon egy olyan kozeli napon ami nyilvanvaloan atlagosabb barmelyik napnal! Egy reggeli idoszakban ami mar belenyulik a dolgos delelottbe fog berobbanni es abban a pillanatban minden ember egyszerre fogja aterezni es a sziveig hatolni a jeghideg felismeres, hogy itt az ido!

Megmondom ez a vilag vagy rendszer honapok mulva kezd majd szisztematukusan borulni!


2020. nov. 18. 00:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
45%

Bebeszéled magadnak.

Azért nem kívánd a világvégét, mert te nem vagy boldog. Bocsi, de mi sokan mások szeretnénk élni, és jól érezzük magunkat.

2020. nov. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
93%
Valamilyen szinten biztosan változni fog. De szerintem nem hirtelen hanem fokozatosan.
2020. nov. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem kell addig várni,december 21-én lesz jelöld be a naptáradon..Megnyomják a pause-t a kollektívnek a színpadunk megáll,majd kis törlés után mindenki ott folytatja ahová tudatosságban eddig sikerült feltornásznia magát..
2020. nov. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én már 20-án felöltöztetem a karácsonyfát pont ezért,mert a tavalyi volt az utolsó fizikai...Amerika viszont aszteroidákat kap a nyakába,én meg élvezettel fogom nézegetni a hírekben...decsak mert jóindulatú vagyok..
2020. nov. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
13...A biblia ezt nevezi elragadtatásnak..
2020. nov. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!