Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van kedvetek youtube csatornán...

Red Demon kérdése:

Van kedvetek youtube csatornán keresztűl megosztani a tapasztalataitokat és a fejlődési módszereiteket a spirituális és egyéb a témához kapcsolódó dolgokról?

Figyelt kérdés
2021. jan. 7. 15:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Akkor miert nem a sajat torteneted mondod el?

Engem erdekeln

2021. jan. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Magasak az elvárásaid 'tesó'.

Én nem a ranglétra csúcsára vágyok, nem akarom hogy tiszteljenek a spirituális fejlettségemért. Hogy is mondják "ez Egó"

nem is értem miért vagyok a top 10ben ebben a kategóriában.

"DE SOHA SENKI SEM ÁLL HOZZÁM POZITÍVAN!!!" pontosan, ezzel nem vagy egyedül ez az ösvény ilyen, egyedül vagy. S ez addig van így míg nem azért segítesz másoknak mert ez a "parancs" egy ezó gurunak ezt kell tennie, hanem úgy is képesnek kell lenned rá, hogy nem vársz semmit a másiktól. Ha nem esik jól ne csináld.

iszonyat sok harag, düh és gyűlölet sugárzik az írásodból. Ami aztán nagy segítség lehet. lehet az ilyenek miatt kapsz negatív megerősítéseket...az emberek tükrök legalábbis a reakcióik, és nyílván ha negatív vagy veled is azok lesznek.

békélj meg magaddal, a világgal.

én még szrt se kaptam életemben, bánt de ez van. örülök hogy van munkám, fedél a fejem fölött és többynyire jó egészségben.

a videóötlet amúgy jó. de ha ez a pozitív megnyilvánulás ami kihoz a szrból akkor bocsi de gyenge. Mármint ha nem akarok rivaldafényt akkor nemet mondok és ennyi. Az hogy azt hiszed, hogy mindenki ugrana egy ilyen ötletre, és besértődsz a nemen, hát egészségedre....


Ajánlanám, hogy olvasd vissza, hogy miket írtál a válaszolóknak és nézz tükörbe, mert ahogy látsz minket az a te belső világod, gondolkozásod.

így még inkább nem akarom veled a "közös munkát" és a további olvasók sem valószínű.

2021. jan. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked nem arra lenne szükséged, hogy spirituális emberkékkel ismerkedj. Inkább nézz magadba, próbáld meg a benned lévő irigységet, haragot eltávolítani vagy áttranszformálni másféle érzelmekké, úgymond hasznosítani. Az ilyen negatív érzelmek senkinek sem jók, de elsősorban annak az életét mérgezik meg, aki érzi azokat. Emellett próbálj meg pozitív érzelmeket szerezni, esetleg összeszedni valami kedves nőt, aki örömmel lenne a párod.
2021. jan. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!