Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Félelem a haláltól? A teljes...

Félelem a haláltól? A teljes elmúlástól? Hogy vélekedtek erről?

Figyelt kérdés

Te félsz a haláltól?

Egyikünk se tudja hogy fog meghalni... Ez titeket nem rémiszt meg?

jan. 11. 23:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
54%

most vagy kajak senkise fél, vagy csak egy tökös gyerek vállalja fel...

bár én is a 2-at nyomtam...

De kérdező ha őszinték akarunk lenni magunkkal mindenki fél tőle, itt a pontozás inkább csak arról szól ki mennyire fogadta el magában az elkerülhetetlent.

1. igen

2. igen, de ez van

3. igen, de hol izgasson, most élni kell!

jan. 12. 00:46
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem félek, mitől félnék, hisz a halállal nincs vége, lehet csak akkor kezdődik. Én izgatott vagyok. De egyenlőre kiélvezem az életet.
jan. 12. 00:53
 13/17 anonim ***** válasza:

ja azzal nincs gond, én is hasonlóan gondolom de aki múlás kínkeserves halálhörgésétől se? Mármint kevesen olyan szerencsések hogy párnák közt ágyban álmukban éri a vég. azok kik nem éreznek előtte semmit.

nem is tudom hányan távoznak természetes halállal, erőszaktól, balesettől, betegségtől mentesen... ezektől félnek/félünk igazán.

Hogy hogyan ér véget a történet. az hogy lesz e folytatás az másodlagos...de tény az abban való hit segíthet ennek a félélemnek a leküzdésében. pl a vallhalla, mást nem is tudok ilyen negatív felvezetés után írni...

jan. 12. 08:14
 14/17 anonim ***** válasza:
75%
Én inkább a fájdalomtól félek, nem bírom a fájdalmat. A környezetemben kevés olyan ember van, aki csak úgy elaludt.
jan. 12. 09:36
 15/17 Manócska1 ***** válasza:
50%
azt mondják az is felébred előtte akit "álmában" éri a halál,. az utolsó csatzát mindenkinek meg kell vívni.
jan. 13. 13:24
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
most nézem a youtube-n a Hatos csatornát, azon belül is az Élet az élet után-t. Akinek volt halál közeli élménye, az mind azt mondta, hogy nem érzett fájdalmat (holott pl. balesetezett, összetört keze-lába), hanem csak nyugodtságot, boldogságérzést. Ezért sem félek már a fájdalomtól.
jan. 13. 15:05
 17/17 anonim ***** válasza:
Idősgondozóként dolgozom, sok olyan idős embert láttam, akiknek megváltás volt már a halál, és egyáltalán nem tűnt úgy, hogy félnének. De ha mondjuk egy zuhanó repülőn ül az ember, vagy egy sötét sikátorban megtámadják, már nyilván más a helyzet.
jan. 15. 03:44
1 2
Panarom Bebi és baba masszázsolajok

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!