Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Félelem a haláltól? A teljes...

Félelem a haláltól? A teljes elmúlástól? Hogy vélekedtek erről?

Figyelt kérdés

Te félsz a haláltól?

Egyikünk se tudja hogy fog meghalni... Ez titeket nem rémiszt meg?



2021. jan. 11. 23:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
55%

most vagy kajak senkise fél, vagy csak egy tökös gyerek vállalja fel...

bár én is a 2-at nyomtam...

De kérdező ha őszinték akarunk lenni magunkkal mindenki fél tőle, itt a pontozás inkább csak arról szól ki mennyire fogadta el magában az elkerülhetetlent.

1. igen

2. igen, de ez van

3. igen, de hol izgasson, most élni kell!

2021. jan. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem félek, mitől félnék, hisz a halállal nincs vége, lehet csak akkor kezdődik. Én izgatott vagyok. De egyenlőre kiélvezem az életet.
2021. jan. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

ja azzal nincs gond, én is hasonlóan gondolom de aki múlás kínkeserves halálhörgésétől se? Mármint kevesen olyan szerencsések hogy párnák közt ágyban álmukban éri a vég. azok kik nem éreznek előtte semmit.

nem is tudom hányan távoznak természetes halállal, erőszaktól, balesettől, betegségtől mentesen... ezektől félnek/félünk igazán.

Hogy hogyan ér véget a történet. az hogy lesz e folytatás az másodlagos...de tény az abban való hit segíthet ennek a félélemnek a leküzdésében. pl a vallhalla, mást nem is tudok ilyen negatív felvezetés után írni...

2021. jan. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
75%
Én inkább a fájdalomtól félek, nem bírom a fájdalmat. A környezetemben kevés olyan ember van, aki csak úgy elaludt.
2021. jan. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Manócska1 ***** válasza:
50%
azt mondják az is felébred előtte akit "álmában" éri a halál,. az utolsó csatzát mindenkinek meg kell vívni.
2021. jan. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
most nézem a youtube-n a Hatos csatornát, azon belül is az Élet az élet után-t. Akinek volt halál közeli élménye, az mind azt mondta, hogy nem érzett fájdalmat (holott pl. balesetezett, összetört keze-lába), hanem csak nyugodtságot, boldogságérzést. Ezért sem félek már a fájdalomtól.
2021. jan. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Idősgondozóként dolgozom, sok olyan idős embert láttam, akiknek megváltás volt már a halál, és egyáltalán nem tűnt úgy, hogy félnének. De ha mondjuk egy zuhanó repülőn ül az ember, vagy egy sötét sikátorban megtámadják, már nyilván más a helyzet.
2021. jan. 15. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Én attól hogy meghalok nem félek. Én attól félek, hogy fájni fog.
2021. jún. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 kretens ***** válasza:
100%
Ez a világ is lett valahogy és mindig van valamilyen állapot.Ha csak nyersen biokémiai folyamatként tekintenénk magunkra akkor az nem adna választ a tudatra.Igen a tudatra ami megfoghatatlan és amivel mindenki rendelkezik és ez nem egyenlő az ösztönnel.Az ösztön minden élőlényben egyforma mint például a szaporodás az élni akarás de ez kevés a kreativitáshoz és az érzelmekhez.Még a leg egyszerűbb élőlényeknek is vannak érzelmeik és ezt megfigyelésekkel bebizonyitották mivel nem ösztönös viselkedéseket is észre vettek.Szerintem a lényeg az hogy az anyagi test halandó de a tudat nem.Valahogy úgy néz ki hogy az nem mindegy hogy hogyan kerülünk fizikai állapotból egy másik állapotba.Mert ágyban párnák közt álmunkban hirtelen szivmegállás és mondjuk vizbefulladás között azért van különbség.A teremtő szabad akaratot adott nekünk és igy mindenki saját döntésének és cselekedetének a következményeit éli meg.Érdekes hogy rosszat könnyebben cselekszünk mint jót vagy például sokszor szemrebbenés nélkül fapofával hazudunk ha meg jót cselekszünk azt meg legtöbbször érdekből tesszük.Nekem az az érzésem hogy a fizikai halál után minden volt tevékenységünknek súlya lesz.
2021. júl. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!