Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a sors lehet?

Szerintetek ez a sors lehet?

Figyelt kérdés

Szóval találkoztam egy sráccal az interneten, teljesen véletlenül. Majd el kezdtünk beszélgetni és nagyon megszerettem őt. Kiderült, hogy nagyon sok érdeklődési köreink van. Majd egyszer megkérdeztem, hogy mikor született. Ő erre azt válaszolta, hogy április 22.

És az a durva, hogy én meg április 12. És utána írta, hogy mivel ő emeletes házban lakik ezért ő a 12.számú lakásban lakik a 4.emeleten.

Tehát 4.12. (Ami az én születési hónapom és napom).


Ezt szerintetek hogyan?

Mikor én ezt megtudtam akkor konkrétan sokkot kaptam..


Ez lenne a sors vagy mi?


(Ha esetleg olvasnád ne haragudj, hogy ki írtam csak kíváncsi vagyok az embereknek a véleményére.)



2021. jan. 14. 16:57
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

9-es kommentelő: Lehet, hogy benne ült a nagy Ő csak te figyelmen kívül hagytad...

Illetve lehet, hogy az a Red bullos autó az az volt amelyik nektek adta az ingyen redbullt.

Vagy pedig 2 redbullos autó ment egyszerre és az egyik hozzátok ment és a másik pedig ment egy másik egyetemre csak pont a kereszteződésben láttad meg. Ezt hívják szerencsének és nem pedig sorsnak..

2021. jan. 14. 18:50
 12/27 anonim ***** válasza:
Red Bullos autóea is ugyanannyi az esély matematikailag.
2021. jan. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
*autóra
2021. jan. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
84%
Ne fogjunk már mindent a Sorosra.
2021. jan. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia! Nincsenek vèletlenek!A numerológia mûködik!
2021. jan. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Ezek kb véletlen, csak te "látni akarsz" bizonyos összefüggéseket...ha nem ez, akkor a házszám, vagy az irányítószám, stb.

Viszont a találkozásotok attól még lehet sorszerű.

2021. jan. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
76%
Hallod nem fogod elhinni de szerintem mindketten szeretitek a túró rudit is.Micsoda egybeesések a hideg is ráz komolyan.Szerintem ez a jövőhéten bennelesz a fókuszban.Egy hónapban születettek aztamindenit...és még a 4-ik emeleten is lakik...hihetetlen.Te nem laksz a 4ik-en a 22-es lakásban??Na az lenne a döfi🙂🙂🙂
2021. jan. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 TotoJTD ***** válasza:
Na varjal mar, azt irod hogy ennyi dolog nem lehet veletlen. Megis mennyi? Az, hogy te 12-en o meg 22-en szuletett, wtf?! Ebbe mi olyan durva? Es az hogy az emelet es lakasszam pont a te szuletesi datumod, ez maximum csak bemeseled, mert bizony vannak veletlenek ebben az eletben. :)
2021. jan. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
60%

Véletlen.


Ugyan itt ismerkednék olyan lánnyal aki a második emeleten lakik a 25-ös lakásban. Érted... 02.25.

2021. jan. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

17,18,19-es kommentelő: Sajnos ti nem hisztek a sorsban. És én nem szeretem a túró rudit ő meg igen. Szóval bukta okos tóni :D

Nektek nincs jobb dolgotok mint,hogy ilyen baromságokat írni arctalanul? :D

Szánalmas...

2021. jan. 15. 01:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!