Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hiszel a halál utáni életben?...

Hiszel a halál utáni életben? Éltél már át valamit ?

Figyelt kérdés
2021. febr. 7. 16:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
97%
"nálam ez több mint hit kérdése" Ezt a mondatot sem tudod értelmezni?
2021. febr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen hiszek.
2021. febr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen :) én is hiszek benne. Én nem éltem át, de férjem igen. Ő nagyon racionális, nem hisz az ilyesmiben. ő mesélte, hogy fiatalabb korában, mikor 40 fokos láza volt, kilépett a testéből, látta magát az ágyban. Eltávolodott a testétől és haladt lassan egy messzi akkor még kis pontnak tetsző fény felé. Az egyre tágult ahogy lassan közeledett felé. Azt mondta, hogy útközben majdnem "elesett/megbotlott" és ekkor hirtelen érezte is, hogy a teste az ágyon megrázkódik. De abbamaradt és ment tovább, újra megbotlott, teste ismét megrázkódott. De nem akart megállni, hajtotta a kíváncsiság és vonzás előre, de egyszer csak elkezdett visszafelé haladni. És ugyanott ugyanúgy kétszer megrázkódott és "visszaesett" a testébe.
2021. febr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
37%

13

Még jó, hogy magas láznál való hallucináció eléggé gyakori dolog. :)

2021. febr. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Én nagymamámnál láttam érdekes dolgokat, amikor már közeledett a halála. Ő pontosan meg is mondta amikor még jól volt, hogy 1 hónap múlva kell intézni a temetését, mert valaki megmondta neki. Baromi ijesztő dolgokat mesélt.
2021. febr. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 De La Cruse ***** válasza:
34%

Kétszer is voltam odaát.

Van pokol, van menny és tegyél meg mindent, hogy a poklot elkerüld.

2021. febr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Bigbenn válasza:
Én ebben az előző 8 életemben sem hittem.
2021. febr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
59%
Nos, egyetlen logikus válasz a kérdésre, az energia megmaradás törvénye!Itt találhatóak bizonyítékok, [link] iskola 7-8.osztályában úgy tanultuk, hogy "...energia nem vész el, csak átalakul!"A többi fantázia kérdése!A kérdés egyszerűnek látszik, de, koránt sem az!A természet gyógyászat, pl. Reiki, [link] a lélek, s a test összefüggéseiről szól, többek között.Ez hasonló kérdés, mint a "...tyúk, vagy a tojás volt előbb?!
2021. febr. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Semmire se jó, ha a testedet nem viheted magaddal. Öreg testet sem érné meg a másvilágra cipelni (ami persze nincs is). A szférák zenéje pedig roppantul untatna, én szeretnék Bachon kívül sok más zeneszerzőtől, pl. Lutosławskitól is igényes műveket hallgatni.
2021. febr. 15. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nem gondolnám, hogy ezek csak mesék.

[link]

2021. febr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!