Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vannak köztetek olyanok aki...

Vannak köztetek olyanok aki esetleg így gondolják?

Figyelt kérdés
Szóval annyi ilyen kérdés van itt hogy mi igaz,mi hihető,és ugye mire lehet alapozni.És ti nem hisztek olyan dolgokban,amik esetleg lehet hogy nem léteznek,de jól esik hinni bennük,mert erőt adnak,és néha elszakítanak a rideg valóságtól,és attól a rengeteg monoton és unalmas embertől,aki semmiben nem képes hinni,még istenben sem,csupán azért mert nem tapasztalható a jelenléte,vagy bármi másban sem,mert nem kézzelfogható.
2010. aug. 17. 15:46
 1/10 A kérdező kommentje:
jaj bocsánat a címben:*akik
2010. aug. 17. 15:47
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Hát,erre most mit mondhatnék?Én hiszek a "természetfeletti" jelenségek létezésében,mivel nem egy ilyet tapasztaltam.Ez néha ijesztő,de nekem ennek ellenére jól esik érezni,hogy nem csak az létezik a világon,amit mi a fizikai síkból érzékelünk.
2010. aug. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Monnyuk vannak olyan "természetfeletti"-nek mondott jelenségek is, amik nem is azok, csak mivel a tudomány nem foglalkozik velük ezért nem tudományosak.. gondolok itt pl a reikire, ami ugye a chi, vagy nevezhetjük bioenergiának, vagy borotvált kisnyúlnak tökmindegy, az tényleg létezik, én is megtapasztaltam, és semmi köze a hithez. Az ugyanolyan mint a vér.

A sellők létezése viszont már más tészta.. :)

2010. aug. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
a világ egy elég rossz hely.....rengeteg szörnyű dolog és nem akarom elhinni, h csak az van amit látunk és fizikailag meg tudunk fogni.....meghalunk, eltemetnek a föld alá?....én ebbe nem akarok belenyugodni, úgy mondanám h nyitott vagyok az új dolgokra!
2010. aug. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
En sok idiotasagban nem hiszek, foleg istenbe nem.De ettol meg nem tartom magam monoton, unalmas embernek.
2010. aug. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

én igenis hiszek az ilyenekben, és utánajárni a dolgoknak, tapasztalni, egyszerűen... nos, ahogy írtad, kiszakít a monoton, unalmas napokból :) Kiskoromban is ilyen voltam, mindig varázslósdit játszottam, de komoly kellékekkel. Forraltam vizet, alapanyagokat öntöttem bele, lefedtem a tetejét, fúrtam az üveg (műanyag flakon) oldalára egy lyukat, és ott bedugtam egy varázspálcát, ami egy faágra ragasztott kristály volt. A kristályba "beleszállt" a forralt anyagok párája, és elméletileg, tudtam varázsolni :) Szerintem a vonzás törvénye alapján annyira hittem benne, hogy igenis valósággá vált :) Ma már nem ilyen dolgokat csinálok.


Egyik válaszoló írta, hogy nem hisz Istenben, és nem unalmas az élete. Lehet, hogy te így látod, de amíg nem tapasztaltad meg, milyen is az, amikor nem unalmas, addig te sem gondolod unalmasnak az életed. Ha például egy kevésbé édes limonádé, és egy nagyon édes limonádé közül a kevésbé édesed iszod, akkor azt fogod gondolni a legédesebbnek, hisz nem tudod, a másik milyen is :)

Üdv!

2010. aug. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Csak a Pufin lekvár ad erőt és mindent lebíró akaratot!
2010. aug. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lehet nkm eddig azert nem volt unalmas az eletem mert nem istenbe hiszek, hanem magamba.Es ez altal mindig vannak celkituzeseim, amiket ha elerek akkor ki tudok tuzni ujabb celokat.

Es ha te ennyire hiszel istenbe, akkor gondolom minden vasarnap a templomba ulsz, meg minden elalvas elott elmondasz egy imat.Ezt veletlenul nem monotonitasnak hivjak?

Bocs de en csak olyan dolgokba tudok hinni aminek van valosag alapja es logikara epul...

2010. aug. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
jaj könyörgök ne kössetek belém! én egy példát írtam ki a több milliárd közül!
2010. aug. 17. 23:44
 10/10 Neménvagyokaz ***** válasza:
Az hogy ki miben hisz azt maga dönti el. Én például nem hiszem hogy egy felsőbbrendű mindenható isten irányít engem, hanem én irányítom az életemet, de a természetfeletti dolgokban.
2010. aug. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!