Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mitől lehetnek ezek a furcsa...

Mitől lehetnek ezek a furcsa dolgok?

Figyelt kérdés
Régebben elég sokszor előfordult, hogy amint egy lámpa alá értem az utcán az lekapcsolt, ha elmentem alóla akkor egyből vissza. Rengetegszer volt a munkahelyeimen, hogy azt kívántam bár ne lennék ott vagy romolna el valami és elromlottak elektromossággal működő gépek, de a karbantartók is többször megjegyezték, hogy ilyen eddig sose fordult elő. Néha előre látok dolgokat, ma például azt álmodtam, hogy valaki, akivel beszélgetek azt mondja nekem, hogy nem fogunk tudni többet beszélni, mert visszamegy a volt kapcsolatába. Ezt le is írtam neki, és erre azt mondta, hogy ez igaz. Lehet, hogy valamiféle kötődés kialakult és átéreztem, hogy mit fog tenni? Vagy ez valamilyen szinten a jövő megálmodása? És nem ez volt az egyedüli eset. De akkor mi lehet az elektromos készülékekkel, maguktól mennek tönkre és semmi köze annak, hogy épp ott vagyok, puszta véletlen? De ennyiszer?
2021. febr. 24. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Hát az elektromos téma az csak véletlen. Nagy számok törvénye ráadásul: ha eddig sosem történt elektronikus hiba, akkor ideje volt :D


A párkapcsolatos pedig olyan, hogy érezted valszeg, ha csak tudat alatt is, hogy valami nem okés, tudtad mihez kötni, fantáziád dolgozott álmodban és így tudtad ezt.


De én is szoktam néha előre álmodni és dejavum van, nem tudom rá a magyarázatot.

2021. febr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Grimfox ***** válasza:
82%

A pszi-nek, és a pszichikus jelenségeknek lenne érdemes utánanézned. Parapszichológia témában. Stressz hatására az arra hajlamos személyek körül gyakran jeleznek hibát, vagy mennek tönkre elektromos szerkezetek, esetenként pedig maga a személy töltődik fel statikusan. Ez a feltöltődős időszak is eltarthat napokig, vagy akár hónapokig is. Ilyenkor mindenféle felületen kisül a statikusság.

Az előre megálmodás, előérzet az ESP jelenségek tárgyköre, és többé-kevésbé minden ember tapasztalja néhányszor élete során. Akik figyelnek rá, vagy érzékenyebbek, azok gyakrabban.

2021. febr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 2.nak, hol tudnék ennek utánanézni? Mert elég stresszes melóhelyek voltak, és tényleg csak nálam (a karbantartók szerint) történtek ezek, volt, hogy el is küldtek másik részlegre. Arra koncentráltam sokszor, hogy állnának le a gépek.. és elég sokszor be is jött.
2021. febr. 24. 21:06
 4/4 Grimfox ***** válasza:
82%
Kezdhetnéd a wikipédiával, hogy néhány alapfogalmat, és azok leírását megismerd. Plusz ott feltűntetik a téma kutatóit. Néhány kulcsszó, amire érdemes rákeresni: pszichokinézis, ESP, Joseph Banks Rhine. Ezek alapján már tudsz különböző címszavakra keresni. Ha Rhine munkásságát nézed, akkor fogsz találni könyveket esetleírásokkal, és kísérletekkel, valamint a témában érdekelt egyéb kutatókat is találhatsz.
2021. febr. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!