Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mitől lesz valaki szkeptikus?

Mitől lesz valaki szkeptikus?

Figyelt kérdés
Azokra az emberekre gondolok akik mindenben betegesen kételkednek, nincs olyan bizonyíték amit elfogadnának mert jön a "tudományosan nem bizonyított" mantra. Telepátia, testen kívüli élmények, lélek, reinkarnáció számukra teljesen elképzelhetetlen. Ennek mi a spirituális oka?

2021. márc. 12. 08:24
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
73%
Én a szalmambáb érvelőket imádom. Ezekből az emberekből rengeteg van itt a gyakorin és teljesen értelmetlen vitába bonyolódni velük. Röviden itt a leírásuk: [link]
2021. márc. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Helyesen: Szalmabáb. Mielőtt belém kötne valamelyik. :D
2021. márc. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
20%
Tipikus szalmabábérvelés a 31-esé: mivel az itteni kinyilatkoztatásokat vitának gondolod, ezért nem tudsz érvelni ezzel kapcsolatban:)
2021. márc. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
20%
Ráadásul a hozzászólásod nem a kérdésre vonatkozik, így irreleváns:)
2021. márc. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
25%
Több oldalról látja a világot, magasabb az IQ-ja, kevésbé skizoid alkat, meg ilyenek szoktak mögötte állni.
2021. márc. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%

33-as. Érvelni vitában szoktak de ehhez kellenek vitaparterek ill. vita.

Valójában te gondoltál vitának egy nagyon egyszerű kinyilatkoztatást. :)

[link]

2021. márc. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
0%

Én ezt régóta így csinálom, mivel itt pl semmi értelme vitatkozni


Tudom, hogy nem érveltem jól, de az is biztos, hogy te is irreleváns voltál, ráadásul vitáról beszélsz, ott ahol ennek nyoma sincs.

2021. márc. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
25%
Ez a te érvelési hibád oldal, egy passzív-agresszív dolog, már az interkulturális pszichológiások is leszoktak róla.
2021. márc. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
32%
37. Én a kérdezőnek a kérdésére válaszoltam és nem neked. Majd a kérdező eldönti hogy a válsz számára irreleváns vagy sem. Ha pedig magadra ismertél a tipikus kötekedő, gyk-s szalmabáb érvelő troll személyében, arról nem tehetek. Ismered a mondást, akinek nem inge ne vegye magára.
2021. márc. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
0%

Látod, hogy nem vitatkozol hanem kinyilatkoztatsz:) Ez nem az az oldal, ahol a kérdező beszélget a válaszolókkal:) Mondjuk azt is meg lehetne csinálni, szerintem jóval kisebb sikerrel:)


Személyeskedsz, ami nem helyes. Az egyik legdurvább érvelési hiba. Arra a felvetésre, hogy irreleváns a válaszod egyáltalán nem reagáltál vagy amit reagáltál az semmi nem volt, azaz ismét irreleváns volt. Ha elolvasod a kérdést és a 31. válaszodat, akkor láthatod, hogy nem a kérdésre válaszolsz és ezt azóta fokozod:) Szerintem most találtál rá erre a te érvelési hibád oldalra, oszt most azt hiszed, hogy de okos vagy. Nem súlyos hiba, mert én is ezt gondoltam elsőre. De érdemes valami háttéranyagot felhalmozni az oldalon kívül:)

2021. márc. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!