Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen paranormális dolgok...

Milyen paranormális dolgok történtek veletek?

Figyelt kérdés
A múltkor láttam egy kérdést paranormális jelenségekkel kapcsolatban, csak sajnos már nem érkezik rá válasz. Kíváncsi lennék, veletek milyen dolgok történtek. Sztorikat elő!😊
2021. máj. 5. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Lehetett egy olyan 3-4 éve... Nem tudtam aludni, csak forgolódtam az ágyamban. Hallottam, amint valaki (valami) a nevemet súgja a fülembe, olyan rekedt, morgó démoni hangon. Nem aludtam, az bíztos! Még ugy reflexből rá kérdeztem, hogy ki az, erre anyum a másik szobából, hogy kihez beszélek. Hallottam, a hang forrását, hogy nem a szobám egy másik távolabbi pontjáról jött, hanem a fülembe súgta a nevemet. A becenevemet. Tisztán és érthetően hallottam. Még mások is számoltak be ilyenről, hogy hallották, amint a nevüket mondja, szólítja egy ilyen morgó hang.



Egyszer éjjel felébredtem, csak egy alakot láttam átsuhanni a szobán. Nem az a tipikus filmes átlátszó fehér szellem volt. Ugyancsak átlátszó, de inkább rendes, normális színekbe, mintha egy átlátszó ember lenne (vagy hogyismondjam). Nem nézett rám csak úgy "céltalanúl" suhant át, mintha nem is érzékelt, volna engem. Láttam az arcát, a körvonalait, fel is lehetett ismerni, hasonlítottam is valakihez, aki meghalt.



Ez lehetett olyan 15 éve... Reggal a tesóm költött, hogy hamar jöjjek, akar valami érdekeset mutatni. A szüleim is nézték, amint az ajtó ki-be csapódik. Nem erőteljesen, csak úgy normálisan. Húzat nem volt, direkt leellenőriztük. Más ajtó, ablak nem volt nyitva. Ja, és ha olyan huzat lett volna, hogy az ajtót mozgassa, azt mi is éreztük volna

2021. máj. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Januárba, egyik nap éjjel 2:49 körül keltem fel. Amikor 3:00 órát láttam, fur dologkok történtek. Vibrált az egyik kis lámpám, kicsit megmozdult a függönyöm is. Hideg lett a szobámba és nagyon féltem, tudtam hogy figyelnek engem. Aztán az egyik oldalamat (ültem) megcsapta nagyon a hideg. Alig tudtam vissza aludni. Másnapra meg semmi ilyesmi nem történt. Biztos hogy egy démon volt.
2021. máj. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Néztünk egy szellemes filmet anyuval és a nővéremmel.Elég ijesztő volt, szombat este volt, olyan nem jök voltak a körülmények akkor, esett az eső kinn, hideg is volt, összebújva a tv előtt néztük.Anyu azt mondta ilyen nincs az életben.Akkor a szobában éreztünk hogy hírtelen hideg lett.Fura büdös szagot éreztünk, ott mellettünk.

Anyu azt mondta ha van ilyen akkor tud itt élőben is mutatni valamit hogy elhigyjem.Egy hideg fújást éreztem a fülemnél.A méterszer méteres nappali üvegasztalról, ami tv előtt volt, mi a kanapén ültünk,a közepén volt egy üveg váza.A váza elkezdett billegni, majd hirtelen felénk csúszott az asztalon, és leesett.Tesóm ordítva futott ki, elkezdett sírni.

Emlékszem ez volt a filmben.

Ezek a lények a félelem érzését használják fel hogy erőt nyerjenek ebben a dimenzióban.

Ami utána volt, senki nem felejti el.

Az üveg asztal elkezdett remegni mintha valaki rángatta volna, majd láttam ahogy a közepén egy ponton megrepedt és mint egy ezer darabra összetört ott előttünk.

Anyám kifutott, én meg tátott szájjal néztem ez meg mi volt.

rögtön felhívta a szüleit és este náluk aludtunk.

2021. máj. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Én láttam párszor fekete árnyalakot állni az ajtó előtt, egyszer a párom ágya mellett. Csak egy pillanatra. Amikor észre vett szerte foszlott mint a köd. A plafon felé úszott és eltünt. Azóta nem alszom sötétben.
2021. máj. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Mikor leírom a paranormális sztorimat, nem értem, hogy aki lepontoz, miért pontoz le? Nem hasznos a válaszom? Ha nem, miért nem? Vagy sértegettem valakit? Vagy trágár szavakat használtam?

Ez olyan, mintha feltenném kérdésnek, hogy "hány km a Föld kerülete?", és aki azt írja, hogy 40075, az kap egy- két "nem hasznos" értékelést...

2021. máj. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nos, én leszögezném nem nagyon hittem sose a szellemekben. De amikor külön költöztem egy lakásba egyedül, ahol előtte egy idős hölgy lakott, aki már nem él akkor történt 1-2 érdekes dolog. Álmomban kilógott a lábam a takaró alól és valami megcsiklandozta vagy meghúzta a talpam, erre keltem fel. Nem sokkal később azt álmodtam egy kislány szaladt végig a szobával szemben lévő folyosón ahol aludtam (arra gondoltam a néni gyerekkori énje volt). Plusz mindig féltem a sötétben a lakásban, de érdekes módon egy ideje elmúlt teljesen minden. (elment a néni szelleme)
2021. máj. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!