Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy történhetett ez velem?

Hogy történhetett ez velem?

Figyelt kérdés

Ma reggel megyek lefelé a lépcsőházunkban, és ahogy hagyom el az első emeletet a lépcsőn lefelé menve a következő szintre érkezve újra az első emeletre jutottam (minden egyes alkalommal nézem a ház emeletét jelző táblát). Itt megált bennem az ütő, és visszarohantam, fel, az elhagyott emeletre, hogy megnyugtassam magam, hogy csak én voltam figyelmetlen. De ekkor ismét ledermedve szembesültem azzal, hogy valóban, az előbb kétszer jártam meg ugyanazt az emeletet: megint ott volt előttem az első emelet tábla. Újra lementem, és a harmadik meghökkenést az adta, hogy immár a földszint tábla volt ugyanannak a táblának a helyén, mint ahol pár másodperccel korábban az első emelet tábla volt.


MÉGIS MI A FENE VOLT EZ??? Valakit tapasztalt már ilyet vagy hasonlót? 26/F



2021. máj. 8. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy csak álmodtad? Esetleg halucináció?


Ha ennyire zavar, akkor beszéld ki valaki hozzád közel állóval (családtag, barát).

2021. máj. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is tudok hajmeresztőket,pl.az egyik magát spirituális gyógyítónak mondó emberke minden reggel befelé autózik a városba és minden reggel ugyanazon az erdei útszakaszon ugyanazt az anomáliát tapasztalja..A visszapillantóból látja ahogyan a mögötte haladó autók egyszer csak "eltűnnek"..és ez teljesen komoly.a kanyarban még megvannak de amikor kijön a kanyarból vagy nem jön mögötte senki,vagy cserélődnek a kocsik...egy szűk előzésre letérésre alkalmatlan útszakaszon,de ő már megszokta..


A másik sztori a metrón történt egy csajszival,a facén olvastam égnek állt a haja szegénynek...Köki felől Újpest felé nemtom hol az elején felszállt és megállt az ajtónál,majd amikor jött a Ferenciek tere felszálltak páran nézte az emberkéket közöttük egy középkorú jólfésült pasi pont előtte ezért összenéztek...következő megálló megint Ferenciek tere...erre mindkettő felkapta a fejét,csajszi nézett kifelé az állomásnál mi van kiírva,persze a kutyának nem tűnt fel mindenki mobilozott olvasgatott tovább csak a pasi pislogott rá is zavartan és körbe,hogy akkor most mi van??


magyarázat:pólusváltásban vagyunk ami egyet jelent a dimenzióváltással..a fizikai lineáris időérzékelésből a 4. dimenziós cirkulárisba ahol egy magasabb perspektívából közvetlen ráhatás is létezik a földi forgatókönyvre..időszálak integrálása,időelcsúszások,gyorsulások,vagy épp lassulás,a te esetedben pedig ahogyan a tudatosságunk követi az anyagi struktúra illúziójának átlátását és öntudatlanul is tágul így ráhatással vagy a valóságodra a saját hitrendszereddel...magyarul ha te úgy érzékeled,hogy még csak itt vagy akkor azt tapasztalod meg..

2021. máj. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ködös és zavart voltam,akkor még1x...A 4. dimenzió egy képlékeny hitrendszerre és tudatosságra érzékenyebb finomabb struktúrájú dimenzió ahol szinte azonnal megjelenik minden teremtés mint okozat...ezért sem mindegy mostanában mit kívánunk magunknak vagy másnak....kb..
2021. máj. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#1 nem álmodtam. Épp azt a kaját ettem meg, amiért akkor lementem, hogy megvegyem a boltban.
2021. máj. 8. 18:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Sztem csak álmodtad vagy lehet hallucináltál vagy az is lehet hogy össze vissza vannak kiirva a lakásba az emeletek
2021. máj. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Füves vagy Bekur?
2021. máj. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
Egy féreglyuk visszadobott az időben.. van ez így.
2021. máj. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem lehet hogy valaki szórakozásból felcserélgette a táblákat?
2021. máj. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!