Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van az hogy azt álmodom...

Miért van az hogy azt álmodom hogy tudatosan álmodom? (lent)

Figyelt kérdés
most lehet k*rva hülyén fogalmaztam de történt velem egy olyan hogy le feküdtem aludni, azután beléptem az álomba és olyan volt mindha tudatomra ébredtem volna, de nem úgy ahogy kellet volna, ilyen hamis tudatosság jellegű dolog, mással is előlfordult ez vagy velem van a probléma de még nyugtatót is szedek és még enyhe autizmussal is küzdök, azon is gondolkodtam hogy nem-e zavar be valamelyik
2021. máj. 29. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Lucid dreamingre gondolsz?
2021. máj. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nehéz kihámozni hogy mire irányul a kérdés pontosan.

Az álmon belül álmodsz?

Segíts nekünk még néhány támponttal kérlek.

2021. máj. 31. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én mentálisan egészséges vagyok, de sokszor van ilyen velem. Általában amolyan bad trip szerü álmok ezek nálam, de amúgy nem tulajdonítok nekik nagyobb figyelmet. Ha legközelebb ilyen lesz, próbálj meg valahogy felülkerekedni rajta (mivel ott nem tudsz emlékezni, próbálj sokat foglalkozni vele nap, mint nap, hogy aztán álmodban is tényleges tudatra ébredj). Már persze ha ez téged zavar. Én mostanság kifejezetten élvezem, ártani meg nem árt, ki tudom magam aludni.

Amúgy az is lehet, hogy túl éberen alszol és egy szinten még tudatodnál vagy, de valódi tudatos álmodáshoz nem. Ha van még más alvászavarod vagy gyakran vagy kialvatlan nappal, érdemes kezdeni vele valamit, de tényleg nem tudom, pontosan mi az a jelenség, amire gondoltál. Én a tapasztalataimból építkeztem, de lehet, hogy abszolút másról van szó. Szóval ne vedd szentírásnak a válaszom:).

2021. máj. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ná pont találtam egy videót a jelenségröl, van olyan hogy fake lucid dream ami azt jelenti hogy hamis tudatos álom ésnekem is valami ilyesmi szokott lenni [link] gondoltam
2021. jún. 3. 22:29
 5/6 A kérdező kommentje:
javított változat: na pont találtam egy videót a jelenségröl, van olyan hogy fake lucid dream ami azt jelenti hogy hamis tudatos álom ésnekem is valami ilyesmi szokott lenni [link]
2021. jún. 3. 22:32
 6/6 A kérdező kommentje:
a helyesírási hibák miatt pedig elnézést, pont este 10 van
2021. jún. 3. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!