Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek hívjak őrdögűzőt...

Szerintetek hívjak őrdögűzőt v szelleműzőt?

Figyelt kérdés

Nem tudom h skizofrén vagyok e vagy sem. Évek óta félálomban borzalmas dolgokat látok.

Szürkéket,barnákat (ezek ufók), fehér szem nélküli szörnyeket, szörny kutyákat, gyíkszerű lényeket, négykarú kislányt stb.

Mostanság egyre többször, most éjjel is valami szörnykutya volt. Alig alszok, a melótársaim is látják. Bár ők undorítóan gúnyolódnak h nem kell minden éjjel B.

Voltam Ct- n, emerin stb. nem mutatott ki semmit sem.


Valami tipp h megszüntessem ezeket a dolgokat?


2021. jún. 7. 03:54
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
0%

10#, igazad van a magad szemszögéből, de sokkal bonyolultabb, -és összetettebb ez a világ, mint ami a felszínen látható.

A kérdező épp eleget tett, hogy kivizsgáltassa magát, és kizárja a tévképzeteket, most már kezdjen el lassan haladni egy tényleges irányba.

Az emberek kb 1%-ának lehetnek hasonló élményei, és bár ezek az elme által néha torzítottak, de valós kapcsolatkeresési élmények is lehetnek.

A kérdező alapos, nem hiszel semmit, de elég okosak hogy ne is vessen el csak úgy bármi lehetséges segítséget.

2021. jún. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
63%
11, Nem biztos, hogy képalkotó vizsgálatok ehhez elegek. Esetleg pszichiáterhez is el kellene menni.
2021. jún. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
78%
Nem hinném amúgy, hogy skizofrén vagy őrült, mert azok nem tudják magukról. Szerintem ez valami más probléma lehet. Én kérném egy pszichiáter segítségét.
2021. jún. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 Raechter ***** válasza:
Sok a válasz de nincs egy normális sem a témában. Mivel álomról van szó, álomfogót ajánlanám, de mindenképp boszorkány, vagy spirituális oldalról.
2021. jún. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
14, persze az álomfogó meg a boszorkány az nagyon értelmes válasz a hallucinációkra :D
2021. jún. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 A kérdező kommentje:

A tesóm is adott álomhálót...de nem hiszem h álom lenne.

Pszichológus,, pszichiáter mind megvolt s hát nem volt rossz gyerekkorom s életem stb.

Totál nem érdekel h mi létezik s mi nem. Nem leszek hű, de nagy hívő, nem leszek hű, de nagy ateista stb. Nem is tartom valódinak de nem is tartom valótlanak mindezeket.


De amúgy volt h négy darab hosszú újjú kézlenyomat volt az erkélyajtómon. Sokáig azt hittem h madár koszolta össze h nekirepült. de kiderült h az belül van s h azok kézlenyomatok. tán még meg van az a videó h megdöbbentem. de nem akasztott ki merthát már sokmondent láttam. de azért nem tettem ki a videót,mert úgyis lekamuzzák. egyedül élek s senkit nem engedek fel stb.


volt h a konyhámban az ablakok bukóra voltak tárva, pedig én útálom bukóra nyitni, mert ocsékok az ablakok s nehéz vissza betenni.


nem akarok senkit sem meggyőzni h ezek igaz s valós dolgok, sem arról h ezek valótlanok.

2021. jún. 7. 18:07
 17/56 A kérdező kommentje:

nincs semmi tragédiám stb. az elején sok volt, de már megszoktam. de az h hulla vagyok napközben...akár balesetem is lehet. bicajja l megyek melózni, munkahelyi balesetek is lehetnek stb.

ronda és undorító dolgoktól nem akadok annyira ki. de máár volt h bizony tényleg sokkot kaptam, de az akkori főnököm bunkó volt s megfenyegetett h kirúg. hát ki is rúgott. félek h megint ez lesz.


a sok sokk egyszerre borzalmas. kavarog az agyad s közben nem jár semmin se a gondolatod, elméd, tudatod. a tudatalattiddal küzdesz h ne sűllyedj bele. volt h már majdnem öngyilkos lettem. de ez szerencsére csak 2 hónapig tartott. de csak atól h ronda lények csezsegettek. de most h barátságosak.....gyanús...volt már őrült paranoiám is ezek miatt. hála a jó égnek az is kb 3-4 hónap.

asszem azért mára jobb a lelkiállapotom, csak a kimerültség lesz úrrá rajtam.

Azzal a félelmetes kutyával egész éjjel kellett játszanom... re,élem h most nem kell.


egébként nemcsak látok, de hallok s érzek is. pl. macskadorombolást az oldalamon. hallom s érzem. a macskákat jobban bírom, mint a kutyákat.

2021. jún. 7. 18:14
 18/56 anonim ***** válasza:

"Totál nem érdekel h mi létezik s mi nem. Nem leszek hű, de nagy hívő, nem leszek hű, de nagy ateista stb. Nem is tartom valódinak de nem is tartom valótlanak mindezeket."


Tényleg ez a tökéletes hozzáállás. Kérdezz rá, mit akarnak...idegeskedés nélkül, félelem nélkül.

Lehet hogy a családod, a fajod, a néped keres kapcsolatot, jelentsen ez bármit 🙂

Amikor emberként leszületsz ide, kötelezően vállalod, hogy minden korábbi emlékedet egy fátyol el fogja zárni a tudatosságodtól.

Meditációban, álom állapotban viszont van lehetőség kommunikálni, néha kicsit fellebbenteni a fátylat, hozzáférni a tudattalanhoz, súgást kapni a felsőbb énedtől, kapcsolatba lépni más lelkekkel, stb....és persze álmodni is, de az unalmas 🙄

2021. jún. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
16os. Melyik vallásban hiszel? Kérd az adott vallási vezetők segítségét ha megnyugvást ad, csak vigyázz nehogy át ess a ló túlsó oldalára.
2021. jún. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 A kérdező kommentje:
majd ég kétszer elolvasom amit írtatok. ahhoz is fáradt vagyok h felfoglyam.lehet h amiket írtam az is zagyvaság. nem tudom. bocs.
2021. jún. 7. 18:16
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!