Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek hívjak őrdögűzőt...

Szerintetek hívjak őrdögűzőt v szelleműzőt?

Figyelt kérdés

Nem tudom h skizofrén vagyok e vagy sem. Évek óta félálomban borzalmas dolgokat látok.

Szürkéket,barnákat (ezek ufók), fehér szem nélküli szörnyeket, szörny kutyákat, gyíkszerű lényeket, négykarú kislányt stb.

Mostanság egyre többször, most éjjel is valami szörnykutya volt. Alig alszok, a melótársaim is látják. Bár ők undorítóan gúnyolódnak h nem kell minden éjjel B.

Voltam Ct- n, emerin stb. nem mutatott ki semmit sem.


Valami tipp h megszüntessem ezeket a dolgokat?


2021. jún. 7. 03:54
1 2 3 4 5 6
 31/56 A kérdező kommentje:
8 év eltelt, ember....azt is próbáltam...nem tünt el,nem múlt el.
2021. jún. 7. 18:59
 32/56 A kérdező kommentje:
8 éve szinte mindennap...
2021. jún. 7. 19:00
 33/56 anonim ***** válasza:
100%
A pszichiáter mit mondott, mitől lehet? Őszintén!
2021. jún. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 A kérdező kommentje:

...semmit sem mondott...

pont ezért volt annyi ct, emeri, alvásmegvnásos és egyéb agyhullámos vizsgálat. nincs semmi...

na mindegy, nem is kellett volna ide írnom. úgyse segít nekem senki s semmi, pláne nem emberek.

2021. jún. 7. 19:09
 35/56 A kérdező kommentje:

érdekes h amint azt írom valakinek h Mihály nem segít vagy más felvilági akit tanácsol...Rögtön nem tud mit "segíteni"


Azért kösz h nem tartotok bolondnak-bár gondolom aki nagy Mihály rajongó, már nem így vélekedik...

A videók megvannak. de asszem továbbra sem kellene megmutatnom.


Hol nem tartanak pszichho bolondnak, hol meg annak tartanak.


még ha lenne is konkrét bizonyítékom(volt, de letörölte a kamera, mert új volt s nem tudtam használni)

akkor is ugyanez lenne a történet. senki nem segít. legalább ördögűzőkkel lenne valami tapasztalat...



Mindegy...Úgyis az egész Világon majd megszaporodnak ezek a dolgok.

Bár nem vagyok keserédes szerű, nem szeretném h mások is azt tapasztalják-szenvedjenek amiktől én.

2021. jún. 7. 19:26
 36/56 anonim ***** válasza:

1-est kijavitanam pszichologus helyett pszichiater.


Pszichologus nem irhat fel gyogyszert max beszel veled hogyan nyugodj meg.


De egy pszichozis kozepette nem igazan fogod megtalalni meg a labujjadat sem, nem hogy eldonteni mi a valos mi a valotlan.


Neked gyogyszer kell ami csokkenti ezeknek a gyakorisagat/sulyossagat.

2021. jún. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 A kérdező kommentje:

látom hiába írom h négy tenyérlenyomat volt az erkélyajtómon amik nem az enyémek voltak. konyha ablakom is sokszor bukóra volt nyitvva amit szintúgy nem én csináltam-an éllyeli kamerám, kameráztam s nem én voltam...

volt egy fura videóm, de az sajna törlődött.

de mondom én h úgyse hisz nekem senkise ha igazi bizonyítékaim is lennének.


az biztos h most többet éjjelikamerázok s busás pénzért mutatnám csak meg.



voltam pszichiátrnél, ha nem olvastad volna...azok indíthatnak csak el komoly vizsgálatokat, hiszen írtam. na mindegy.



de itt nem nekem kellene bizonygatnom s írtam is h nem is akarom senkire se ráerőltetni.


csakhát...bajban valóban nem lehet senkire se számítani...

pláne emberekre nem....

kösz a nagy semmit mindenkinek.


hát már azért tényleg kíváncsi lennék h ti mihez is tudnátok kezdeni az én helyzetemmel.....

2021. jún. 7. 20:10
 38/56 anonim ***** válasza:

"A videók megvannak."


"még ha lenne is konkrét bizonyítékom(volt, de letörölte a kamera"


Ez ellentmondásos.


Azt nem hiszem el,hogy a pszichiáter azt mondta, hogy kedves uram, Ön egészséges, teljesen normális, hogy 4 karú kislányokat meg gyíkembereket lát elalvás előtt...

Szerintem tovább ment voln, terápia irányába, csak ott hagytad

2021. jún. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem hívj szellem űzőt, mert akár pszichés, akár nem, lehet, hogy segíteni fog
2021. jún. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:

Esetleg azt elarulnad oszinten, hogy mit mondott a pszichiater?


Es hogy miert nem mentel el egy masikhoz egy masodik velemenyert?


Esetleg felajanlotta a gyogyszeres kezelest?


Esetleg te elutasitottad azt?


Esetleg nem is emlekszel ezekre?


Sok skizofren ugy csinal maganak dolgokat, hogy nem is emlekszik ra.


Pl: reggel felkelsz, jon egy email "latlak", te meg be vagy fosva hogy ki ez mit akar. Valoban meg az igazsag az az, hogy te irtad hajnali 3 kor, pszichozis allapot kozepette, csak csinaltal valahol egy kamu emailt, es az elozmenyeket torolted mert paranoias is vagy hogy nehogy a CIA meglassa miket neztel es ne legyel gyanus.


En ismerek nagyon sok skizofren embert. Szinte pont oket irtad le.


Olyan dolgokat latnak amiket masok nem, azt hiszik ok a kivalasztottak.


Ha nem is hiszel nekunk, legalabb add meg az eselyt nekunk, hogy igazunk van es ebben az iranyban kezdj el menni. Ha akarod csak azert is csinald ezt, hogy rohogve irj majd nekunk vissza hogy mennyire nincs igazunk.


De mindenkepp keress fel legalabb 2 masik pszichiatert es mondd el nekik oszinten miket tapasztalsz.


En 99% biztos vagyok benne, hogy pszichozisod van, csak nem tudod mi a valos mi nem, es sok mindenre nem emlekszel. Nem feltetlen skizofrenia, de a legtobb esetben az.

2021. jún. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!