Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek hívjak őrdögűzőt...

Szerintetek hívjak őrdögűzőt v szelleműzőt?

Figyelt kérdés

Nem tudom h skizofrén vagyok e vagy sem. Évek óta félálomban borzalmas dolgokat látok.

Szürkéket,barnákat (ezek ufók), fehér szem nélküli szörnyeket, szörny kutyákat, gyíkszerű lényeket, négykarú kislányt stb.

Mostanság egyre többször, most éjjel is valami szörnykutya volt. Alig alszok, a melótársaim is látják. Bár ők undorítóan gúnyolódnak h nem kell minden éjjel B.

Voltam Ct- n, emerin stb. nem mutatott ki semmit sem.


Valami tipp h megszüntessem ezeket a dolgokat?


2021. jún. 7. 03:54
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
100%
Link már a videót
2021. jún. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
Nem teszed fel a videót?
2021. jún. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:

Villás Béla? Évekkel ezelött halgattam youtube előadásait,biztos tud erre is kiképzett tanítványt ajánlani.

Szeretet vesz körül és emel fel.

2021. jún. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
Miért zavarnak ezek az élmények? Miért nem alszol inkább?
2021. jún. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
Érdekes.. Hol a videó?
2021. jún. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,


Csak nagyjából olvastam el az eddigi válaszokat, de ha még nem múlt el a probléma, akkor javaslom.:

Menj egy katolikus templomba, vigyél egy kis flakont, üveget és ott a paptól, sekrestyéstől vagy templomőrtől kérjél egy kis szentelt vizet.

Amikor érzed, hogy zavar ez az éjszakai dolog, akkor hints szét a levegőben a kezeddel a szentelt vízből, majd rajzolj egy keresztet a levegőbe és nézd meg jobban leszel e..


Persze az ima is sokat segít, de ahhoz némileg hinni is kell, vagy akarni hinni.. Isten áldjon.

2021. júl. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!