Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek hívjak őrdögűzőt...

Szerintetek hívjak őrdögűzőt v szelleműzőt?

Figyelt kérdés

Nem tudom h skizofrén vagyok e vagy sem. Évek óta félálomban borzalmas dolgokat látok.

Szürkéket,barnákat (ezek ufók), fehér szem nélküli szörnyeket, szörny kutyákat, gyíkszerű lényeket, négykarú kislányt stb.

Mostanság egyre többször, most éjjel is valami szörnykutya volt. Alig alszok, a melótársaim is látják. Bár ők undorítóan gúnyolódnak h nem kell minden éjjel B.

Voltam Ct- n, emerin stb. nem mutatott ki semmit sem.


Valami tipp h megszüntessem ezeket a dolgokat?


2021. jún. 7. 03:54
1 2 3 4 5 6
 21/56 A kérdező kommentje:

semmilyen vallásban nem hiszek. s nem hiszem h a vallásosoktól bármi választ v megnyugvást kaphatnék- mert azt el kell érni s nem kapni.

csak nem tudom h az ördögűzők mennyire jók. de ahogy nézegettem....mára nem is kell papnak lenni hozzá...nincs is olyan pap stb. egy egyszerű villanyszerelő is azt állítja magáról h ördögűző csakmert van Theathe Healinges papírja.

Van egy barátom aki Theathe Healinges s ő sem tudott segíteni. Neki küldtem el azt a videómat. (majd megkeresem ha megvan)


Tehát már nem hiszem h bárki segíteni tudna. Megszüntetni v mérsékeltetni.


Nemhiszem h ezek a torz lényeknek bármi közük lenne hozzám...

Nics semmi abnormális gondolatom sem stb.

2021. jún. 7. 18:22
 22/56 anonim ***** válasza:
Kerdezo irtam mar privit hogy kitargyalhatjuk a temat hatha segit.
2021. jún. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:

Ha biztosan tudod hogy nincs közöd hozzájuk, és nem egy tiszta kapcsolatfelvételi kísérlet, akkor asztrális szint alsóbb lényei basztatnak, és csak az elijesztésed, a megfélemlítésed a cél.

Vannak nagyon erős asztrális síkon megjelenni képes, és segítőkész lények, ha "rovarírtásra" van szükség.

Hívd Mihály Arkangyalt, Jézust, Buddhát, stb, csak mindenképp pozítív szereplőt.

Illetve fénypáncél felvétele, és egy nagy adag szeretettel-fénnyel megáldása a brigádnak.

2021. jún. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 A kérdező kommentje:

Bocs, de nem akarok privátban írni s kitárgyalni.


Hiába hívtam én Istent, Jézust, Budhát, Krisnát, Sívát, Mihály arkkangyalt vagy bármiféle arkangyalt, angyalt, sőt még volt h egypár démont s Sátánt is...biz nem jött egy sem segíteni...

úgysem jönnek, csak kizárólag magamra számíthatok.

2021. jún. 7. 18:32
 25/56 anonim ***** válasza:
24es. Akkor miért nem ebből indulsz ki? Abvól hogy magad vagy a magad ura, ergo tudsz tenni ellene?
2021. jún. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 A kérdező kommentje:
nem tudok semmit sem ellene tenni. mit? ti tudnátok a helyemben?
2021. jún. 7. 18:48
 27/56 anonim ***** válasza:

Jaja...fényt és pozitívitást sugározz....gondolj valamire amit nagyon szeretsz, amitől boldog vagy, és ezt az érzést sugarozd ki.

Olyan nincs, hogy Mihály nem segít 🙂

2021. jún. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 A kérdező kommentje:

mintha már nem próbáltam voolna ki mindent.

Segítség kérés magasabb lényektől- ahogy írtátok, Jézus, Isten, angyalok stb.

Álomháló-ahogy írtátok.

Theathe Healinges barátom segítségkérése.

Most meg ördögűzőt keresek.


Ezek szerintetek ne,m próbáltam meg ellene tenni???

már bocs.


Szerintem te sem tudnál a helyemben még annyit se tenni, mint amiket én már próbáltam, 26.

2021. jún. 7. 18:53
 29/56 A kérdező kommentje:

Hidd el az a Mihály is mindíg cserben hagy...

Sohase jött az a híres, neves Mihály arkangyal.

Sokan irogatják h az segít....de nem hiszem. Nem is hiszek benne. De amikor hittem akkor sem volt semmi.

Tehát....Hagyjatok azzal békén, már bocs.

2021. jún. 7. 18:55
 30/56 anonim ***** válasza:
Próbáld hagyni a dolgot. Ne küzdj ellene, idovel eltunik.
2021. jún. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!