Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Aki hisz a vonzás törvénye...

Aki hisz a vonzás törvénye én, mi fog ebben az esetben történni?

Figyelt kérdés

Szóval ha két ember szereti egymást, de a körülmények most nem olyanok h együtt lehessenek. Viszont ha vizualizalom h együtt leszünk, és tudom hogy együtt leszünk amikor erre gondolok jó érzéssel tölt el mintha tényleg benne lennék. Akkor az univerzum megoldja hogy ez megvalosulhasson?

Mert ugye vonzás törvénye komondja hogy a hogyannal ne foglalkozzak az nem az én dolgom.

Normális válaszokat várok, akik tényleg hisznek benne. Köszönöm



2021. jún. 28. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem, ez azért nem ilyen egyszerű.
2021. jún. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Grimfox ***** válasza:
0%
Ez már inkább a káoszmágiára hasonlít. Ne foglalkozz a hogyannal, csak működjön. Ez az egyik jellemzője. A vonzás nem ennyire szabadon működő dolog, pont ezért tudnod kell, hogy hogyan zajlanak az események, amik a célodhoz vezetnek, különben esélyed sincs a sikerre. Ha csak annyit csinálsz, amit fent leírtál, az nem fog működni. Persze a motiváló erejét kihasználhatod, és az már lehet eredményes. De amíg nem csinálsz semmit, csak azt, amit leírtál, az nem fog eredményt szülni.
2021. jún. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg az a tapasztalatom, hogy ha elhatározzuk, hogy hogyan kell megtörténnie valaminek, akkor lekorlátozzuk a lehetőségeket. Alapból a lehetőségek nagy része eszünkbe sem jut, mert egyszerűen korlátoznak a tapasztalataink és a fantáziánk. Én pl. el nem tudtam volna képzelni, hogy anno 80 ezres fizetéssel hogyan fogok megvenni egy negyedmilliós kamerát. Biztos voltam benne, hogy nem a fizetésemből, de nem akartam ezt korlátként felállítani, szóval csak mindig beleéltem magam, hogy van egy ilyen kamerám és kész. Végül - 2 hónappal később - számomra is a leghihetetlenebb módon mégis a fizetésemből vettem meg, mert volt valami extra meló és pont a kamera árát adták érte.
2021. jún. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem lehettek együtt ha szeretitek egymást?


Szerintem a vonzás törvényéhez ugyanúgy tenni kell érte hogy sikerüljön

2021. jún. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tudi333 ***** válasza:
81%
Pontosan ez lenne a lényege kérdező, ahogy írod! A "hogyanok" csak gátakat szülnek, korlátokat, nem kellenek a tudatos teremtésbe! Ezt ha így megfelelően tudod csinálni, akkor működni fog!
2021. jún. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

2015.10.15.volt.

Ezt a napot soha nem felejtem el.

Blahán mentem be egy üzletbe, volt előtte egy hajléktalan.Kérte hogy adjak neki valami pénzt mert éhes, több napja nem evett.Mondta neki ha itt lesz míg végzek, kap valamit.

Jöttem kifelé ott volt még mindig.Anonim az oldal leírom őszintén.

Majdnem 10 ezer ft-ot adtam neki.Nem akarta elhinni, magamban annyit kértem hogy ha ezzel most jót tettem, kapjam vissza az univerzumtól ezt a segítséget.Amikor odaadtam a hajléktalannak, azt mondta sokszorosan fogja nekem a sors visszaadni.El is felejtettem hogy arra a napra volt keno lottóm feladva.Meg sem néztem pár napig, majd egyik este eszembe jutott, rákerestem a számokra.

NYERTEM.10 számot találtam el, 150 millió volt akkor a nyeremény érte.

Másnap visszamentem az üzlet elé, de nem volt a hajléktalan, utána még kerestem többször, soha többet nem láttam.

Mikor megkaptam a pénzt, Németországban vettem egy kisebb házat, meg egy autót.Ugyanúgy dolgozok azóta,elég jó munkám van itt, szeretem csinálni.

Én tudom hogy az univerzum így segített meg, amiért a teremtés egy részét, a hajléktalan embert, kisegítettem.

2021. jún. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!