Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Fizikai testből való kilépés. ...

Oláh Márk(OML) kérdése:

Fizikai testből való kilépés. Egy olyan egyénre volna szükségem aki képes Asztrális kivetülésre és elég jól is megy neki. Az utóbbi időben én is próbálkoztam de elakadtam segítségre volna szükségem Van aki jártas itt ilyesmiben?

Figyelt kérdés

Szkeptikusok trollok kérem kíméljenek

csak olyanok válaszai érdekelnek akik jártasak ez ügyben

köszönöm



2021. júl. 17. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
14%
Mikor tanulják meg hogy az élethez szükséges energia, és ha ki is szakitanánk a lelket belőle/alteregót, akkor azonnal megszünne a tudat létezni, 1. Mert nem táplálná semmi, 2. A tudat az agyi mükődéshez kötött ami fizikai síkon van.
2021. júl. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
Hát drága barátom ez pszichedelikumok nélkül nem fog menni. Másik megoldás pedig az alvás. Kilépsz a fizikai testedből egy az agyad által generált testbe az agyad által generált események és körülmények közé. A lelked viszont amíg élsz nem tudja elhagyni a testedet, maximum halál közeli állapotban pár másodpercre. Akit hallottam, hogy átélt olyat, hogy kívülről látta önmagát az mind csak hallucinált. De egyébként az is egy megoldás ha felveszed magad videóra és megnézed.
2021. júl. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 ufóbia ***** válasza:
62%
Szia. Látom, a troll bejegyzések megvoltak. 🙂 Szart se értenek az egészhez, de okoskodnak. Vajon miért? Mert trollok. Ha érdekel a dolog, keress privátban.
2021. júl. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Látom az okosnak képbzelt trollok még így sem bírtak magukkal de sebaj eddig úgy fest kifogtam egy értelmes egyént :D köszönöm írok privátban
2021. júl. 18. 04:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát én a múltkor felszívtam vagy 10 yopo magot, és ki is léptem a testemből. Bár azt nem tudnám elmondani hogy mi volt ott... Az biztos hogy nekem ennyi elég is volt. Most egy ideig nem szórakozok ezzel :)
2021. júl. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%

Ilyen nincs

Azt csak álmodom hogy elhagyod a tested de fizikailag nem történik semmi csak fekszel az ágyában és alszol

Ha fenn tudod tartani a tudatossagodat azzal hogy folyamatosan mozog az elképzelt tesddel álmom belül akkor tudatos almoba kerülsz

Én igy szoktam tudatos álomba menni, jobb mint a valosagteszt még a meditáció

Bár a tudatos álom is meditáció

2021. júl. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Megnézném a 3as válaszoló végzettségét🤣
2021. júl. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%
#7 ő Ufobia a 27es szintű naphold mágus és tisztán látó érző szagló tapintó. :D
2021. júl. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

én majdnem mindennap képes vagyok rá. nem vagyok troll komolyan irom. el sem olvastam a felettem irogatokat.

volt h csak félig sikerült h a lábaim csakazért sem akartak az asztrálra vetűlni s a felsőtestem meg már az asztrálon volt. volt h a városban koboroltam, de faluba az anyámhoz is el tudok menni. messzebb s ismeretlen helyen nem voltam ami a Földünkhöz kötődik.

2021. júl. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
29%
9.valaszolo. Butasagokat írsz.;)
2021. aug. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!