Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az VSZT-1 Orgon Biotér Harmoni...

Az VSZT-1 Orgon Biotér Harmonizátorról milyen tapasztalataitok vannak? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Sok jót hallottam az eladótól

2021. nov. 29. 08:06
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

Én is forgalmazom, és csak jót tudok mondani róla, annyira pozitív hatása van az életemre.

A kialakításának köszönhetően pedig egyéb, a használati utasításban nem szereplő felhasználási módjai is léteznek, melyek szintén pozitívan befolyásolják a közérzetet.

2021. nov. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Grimfox ***** válasza:
54%
Nagyszerű lenne, ha ilyen eszközökkel lehetne pozitív hatást elérni, de sajnos ez a készülék nem alkalmas erre. Az eladó természetesen csupa jót fog mondani arról, amit el akar adni, lehet, hogy még el is hiszi, amit mond, de ettől még az eszköz nem fejti ki a tőle várt hatást. Nem érdemes rá pénzt kiadni.
2021. nov. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Sok jót hallottam az eladótól"

Ismered ezt a mondást: "Minden cigány a maga lovát dicséri!"?

2022. jan. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!