Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi győzött meg titeket arról...

Mi győzött meg titeket arról hogy van természetfeletti?

Figyelt kérdés

Én alapvetően egy szkeptikus alak vagyok. Nem arról van szó hogy teljesen kizártnak tartom azoknak a dolgoknak a létezését amikről ebben a kategóriában gyakran szó van, csak egész egyszerűen nem látom szükségszerűnek egyiket sem ahhoz hogy a világ ott legyen ahol van. Vagy mondjuk úgy hogy a létezésből nem tudom levonni azt a következtetést hogy bármilyen transzcendentális dolognak kétséget kizáróan léteznie kell. Ez pedig épp elég ahhoz hogy ne tudjak hinni semmi ilyesmiben.


Emiatt érdekel elsősorban hogy milyen információszerzés, megtapasztalás, vagy bármilyen esemény történt veletek ami végül is meggyőzött arról hogy mindenféleképpen léteznie kell valaminek a materiális világon kívül?


Előre is kösz a válaszokat!



2022. jan. 1. 23:24
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
11%
Viktor bá.
2022. jan. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Sok olyan dolog történt velem, amit paranormálisnak, vagy természetfelettinek tudnék nevezni.

Amikor nem látsz valamit vagy megálmodsz valamit, hanem tőled függetlenül a környezetedben történik ilyen paranormális esemény, te csak végignézed, azt már nem lehet semmilyen pszichológiai tudással megmagyarázni.Főleg nem akkor ha még rajtad kívül más is ott van és ő is látja.

Több ilyen volt, pl becsukott ajtó kinyílt hogy a szobában ketten voltunk, láttuk ahogy a kilincs lassan lenyomódik, és utána kinyílik az ajtó.

Este alvás közben szintén kinyílik az ajtó, hallod ahogy valaki az ágyad mellé lépked, és rádfújja a levegőt.na itt kirohantam a szobából.

Lépcsőházban a képek leesnek a falról, mikor a család ebédel,mindenki odarohant és potyogtak le, szögre volt akasztva mindegyik.

Asztalon lévő üvegváza lecsúszik az asztal közepéről,még nézni is durva volt.

Szintén ilyen, üres tányér a konyhapult közepéről elkezdett össze vissza mozogni, majd a falnak repült.

2022. jan. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
56%
Ha érzékszervekkel észleljük akkor már természetes, így hát a természetfeletti is természetes, 1000 éve még a színes tv is természetfeletti lett volna.
2022. jan. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Pl 1x simán csak szereltem az ajtón a zárat.


Volt az 1ik "dísz" asztalon egy dísz gyertya. (dísz asztal=az égvilágon semmi funkciója nincs, csak tele van pakolva szeméttel. Vagyis díszek, semmi mást nem szabad rá helyezni)


Tökéletes 3szög, piramis formája volt, alacsonyan volt a tömeg közép pontja meg minden. Az asztal közepén volt kb.


Aztán magától le esett. Mi mozdította el? Érthetetlen...

2022. jan. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
36%
Tegnap mondta egy démon
2022. jan. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%
Volt idő, hogy a tejfölbe feszt kefir volt, egyik exembe elakadtam mert szerinte nagy volt, egy másik szerintem a négert is elnyelte volna, mi ez ha nem természetfeletti?
2022. jan. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
89%
#10 Nagybátyám is pontosan meg álmodta anyukám halálát részletesen, és mikor meghalt pontosan akkor ébredt fel hajnali fél 4-kor. Meg álmodta az autó balesetet. Mondtam neki, hogy csak álom nem akartam elhinni, aztán már kopogott is a rendőrség.
2022. jan. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
100%
Munkahelyváltás közben tarot olvasással "megjósoltak" egy embert akivel találkoztam az új munkahelyemen. Hajszín, szemszín, magasság, testalkat, születési hónap, de még a betegségét és az allergiáit is, sőt egy jellegzetességet a lakásából ahol én sosem voltam de előttem beszélték, mert ugye nincs véletlen. Azóta is rendszeresen tarotozok magamnak és sosem bánom meg.
2022. jan. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
93%
Tapasztalat, sok beszámoló!
2022. jan. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
92%

Én már többször léptem ki a testemből. Először gyerekként egy baleset során, amikor láttam magam felülről és az egész családom, amint ténykednek körülöttem. Talán emiatt próbálgatom a testelhagyást, párszor sikerült, bár még nem jutottam messzire. De ez nekem egyértelmű bizonyíték :)

Ez természetfelettinek számít?

2022. jan. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!