Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nyugodt állapotban általában...

Nyugodt állapotban általában behunyt szemmel kék színt szoktam "látni", de ma egy fajta meditációban zöldet észleltem. Nem volt tiszta zöld. Mire utalhatott ez a szín?

Figyelt kérdés
Kérem, hogy most ne írjanak trollok és gúnyolódók.

2022. jan. 12. 15:34
1 2
 11/15 SZücsöm ***** válasza:
51%

10 A tapasztalás nem jár együtt a megértéssel. Én úgy vettem észre hogy a megértés bizony az "olvasott" elmén keresztül érhető el.


Amúgy én is tapasztaltam már párszor ilyet csak én fehéret szoktam érzékelni. Mivel nem járt megvilágosodással, hangokkal, megérzésekkel, új érzékeléssel, szuper képességgel ezért elég erősen hajlok Grimfox magyarázatának az irányába.

2022. jan. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nem céloztam semmiféle szuper képességekre és hasonlókra. Abszolút eszembe sem jutott ilyesmi.

De nyilván belekeverni ezeket egy ilyen hozzászólásba elég durva túlzás volt és értem a célját is.

A továbbiakban ilyen hozzászólásokra nem is fogok reagálni.

2022. jan. 12. 22:51
 13/15 SZücsöm ***** válasza:
12 Én meg nem állítottam ennek az ellenkezőjét.
2022. jan. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 KulGery ***** válasza:
Egy dolog, hogy én nem vagyok híve az "auralátásnak", meg egy másik dolog, hogy a biológiai fizikiai jelenségek azokon az embereken is mutatkoznak, akik ezoterikus tevékenységet végeznek, sőt akár be is zavarják és tévedést okozhat.
2022. jan. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

nekem tavaly volt hasonló élményem.

Én lilát látok mindig, ha behonyom a szemem. Fekete és lila váltakozik, olyasmi, mintha egy csőben haladnék előre vagy hátra, ami méterenként feketére és lilára van festve. Természetesen nem élesen, kissé homályosan látom. Ez mindig így van.

De tavaly egyszer arra lettem figyelmes, hogy megjelent egy neonzöld szín is. Én hanyatfekve meditálok, mert ugy képtelen vagyok aludni. Aztán a zöld fekete és lila elkezdett kavarogni a szemem előtt, majd hírtelen, mintha egy zöld fényt árasztó alak ált volna felettem és csak nézte, hogy fekszem. Akkor egyszer történt meg ez, hogy a zöld is felbukkant a semmiből. aztán eltünt és maradt a lila fekete.

Nem álom volt, ez egészen biztos. Nem is zaklatott fel, inkább csak kiváncsivá tett.

Alapból keresztény vagyok, de nyitott a világra és más tanokra. Akkoriban igaz elmentem egy kicsit az okkultizmus felé és valamiféle sugallat hatására egészen furcsa dolgokat műveltem. Többen állították, hogy szerintük megőrűltem. Akkortájt megidéztem egy ősi jós szellemet egy kártyavetés erejéig erre alkalmas állapotban. Talán visszajött megnézni ez az entitás. Na se előtte, se utánna nem volt hasonló élményem.

Na velem ez így történt meg.

2022. jan. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!