Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Aznap halt meg pont a volt...

Aznap halt meg pont a volt osztálytársam, amikor hosszú idő óta végre beszélgettünk?

Figyelt kérdés

Már két éve nem beszélgettünk messengeren se semmi jelentőset, élőben pedig már több, mint tíz éve nem találkoztunk. Aztán egyszer úgy alakult, hogy beszélgettünk egy jót messengeren, hogy mi történt velünk az elmúlt években, kinek hogy alakult az élete. Szóval nagyon jót dumáltunk. Még este írtam valamit neki, arra nem válaszolt már. Azt gondoltam nagyon elfoglalt esetleg. Aztán több hónap eltelte után feltűnt, hogy facebookon se posztolgat semmit. Ránéztem az adatlapjára és láttam az ismerősei részvét nyilvánításait, hogy meghalt. Még mindig fenn van a profilja és az látható, hogy aznap osztogatott meg poénokat és egyéb dolgokat utoljára, amikor beszéltünk. A temetése pedig 3 héttel utána volt.


Szerintetek ez nem para? Ekkora véletlen hogy létezhet, hogy pont aznap beszéltünk? Azóta is sokkol a dolog. Ismerősei állitása szerint szívrohamot kapott. Amikor beszéltünk semmit nem írt, hogy baja lenne, csak annyit, hogy nehezen viseli a nagy meleget. Ez tavaly nyáron történt.



2022. jún. 13. 21:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem . Ne foglalkozz ezzel akkor
2022. jún. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!