Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért hiszitek azt, hogy a...

Miért hiszitek azt, hogy a lélek nem létezik?

Figyelt kérdés
Volt egy kérdés : Ennek most ez legyen az ellenkezője!

2022. júl. 4. 15:41
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 Kólauborkával ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy valamiért te úgy érzed téged támadnak, de senki nem támad téged. Tudom, verbálisan is lehet “támadni”, de szerintem ezt senki nem teszi. És mondtam, hogy valahol ilyen dilidoki szindróma van, úgy tűnik te sem értetted mag a kommentárom lényegét, mivel így válaszoltál: nem gazdagítom őket, én magamat gyógyítom… igazából te most leírtad, hogy szükséged lenne ilyen szakemberre. A “lélek betegségeit” gyógyító szakembert ma pszihológusnak nevezik.

Akkor már rámutatnék arra is, hogy nem nagyon írtál semmit arról a: én mindent leírok magamról és támadtok kijelentésedre reagálva.

Én személy szerint nem támadlak, de egy jó beszélgetés egy hozzáértővael sosem àrt…

2022. júl. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 SZücsöm ***** válasza:
100%

44 Mivel ez nem egy objektív eldöntendő kérdés ezért annak az élete nem feleslege aki talál értelmet a saját életének.


Ha az egyén talál a saját életének bármi értelmet akkor már van értelme. Ha nem akkor a számára nincs.


De akkor én is megkérdezem még1szer. Mivel lesz több értelme a jelenlegi létezésednek azáltal hogy van lelked?


Valóban add az bármi többletet vagy csak egy illúzió lebeg a szemed előtt?

2022. júl. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 Psylocyber ***** válasza:
100%
Kérdező, szerintem picit szélsőséges vagy. Ennek ezer oka lehet, de érdemes kezdeni vele valamit, mert magadnak ártasz, ha mások miatt vágod fel az ereidet. Nem éri meg. Vonatkoztass picit el ettől a fórumtól és adj több időt magadnak, hogy megemészd a saját gondolataidat. Nem kell rohanni. Pszichológusnál még nem voltam, de sajnos nekem sem ártana. Szerintem te is gondolkodj el rajta, lehet, hogy segítene legyőzni a negatív gondolataidat.
2022. júl. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
77%
31. Nem kell bizonyítani ha nem tudod. Akkor, maradjunk annyiban hogy a létezőt lehet, a nemlétezőt nem lehet bizonyítani és nem is kell.
2022. júl. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
50. Te csak egy isten vagy én meg Az Isten.
2022. júl. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 Psylocyber ***** válasza:
100%

#55 Viktor? Te vagy az?:)


Emlékeztek Hofira?


Mi a különbség Orbán Viktor és Isten között?


*

*

*


Isten nem akar Orbán Viktor lenni...


Istenem, hogy ha élt volna még 15 évet miket mondott volna. De, hogy már akkor milyen jól látta a helyzetet az szinte rémisztő.

2022. júl. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 A kérdező kommentje:
55/ Mivel bizonyítod az istenségedet? Itt vagyok, nyomorékok, itt vagyok, csak elvették az áramot. Látom, hogy nagyon hiányoltatok. :D
2022. júl. 5. 14:47
 58/64 A kérdező kommentje:
Mivel úgy beszéltek velem mint egy idiótával, szeretném ezt viszonozni. Én lezárom ezt az egészet annyival, hogy nem vagytok még azon a szinten, hogy megértsétek a lélek létezését. Én viszont magas szinten vagyok, és tudom hogy van lelkem. Ennyi.
2022. júl. 5. 14:59
 59/64 anonim ***** válasza:
100%
Báttya, neked pszichiátriai segítségre van szüksége nem a gyakoris anonimok klubjára. "nem vagytok még azon a szinten, hogy megértsétek a lélek létezését" XD
2022. júl. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
57. Nem élek ilyenekkel, hisz csak létre jönne még egy vallás ami félreértelmezi a szavaimat.
2022. júl. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!