Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Felrobbantották a Georgia-i...

Felrobbantották a Georgia-i Tanúkövek műemlék egy részét, amit a háttérhatalom állított. Az Illuminati erre mit lép?


2022. júl. 9. 12:46
A kérdező szavazást indított:
Építenek másik sokkal magasabbat
Felhagynak a praktikákkal
Nem vesznek róla tudomást. Had cirkuszoljon a nép, a hatalom úgyis az övék
Máshova építik majd fel
19 szavazat
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
52%
Lehet ők robbantották fel, mert elírás volt a köveken, és nem 500 millió hanem 50 millió alatt akarják tartani a létszámot.
2022. júl. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
53%
Micsoda félmunkát végeztek!
2022. júl. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
70%
Te mondd, hogy háttérhatalom, a te hangod mélyebb.
2022. júl. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 SZücsöm ***** válasza:
63%

1 Mivel én is 500 millióra emlékeztem ezért utánanéztem és de 500 millióról szól a fáma.


De alapból ha jobban belegondolsz az 50 milliónak semmi értelme. Ahhoz hogy a jelenlegi fejlettségen tudjunk több emberi "települést" is működtetni ahhoz rohadt kevés 50 millió ember. Még 500 is.

2022. júl. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
33%
Az egészet ledózerolták, már csak a helye van ott.
2022. júl. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
78%
4. Egy automatizált, robotizált világban 50 Millió nem tudná fenntartani? De szerintem még annyi sem tudná túlélni bunkerekben ha lenne egy komolyabb csapás és pl. 1 évig nem tudnának kijönni. Kaja, víz, oxigén, áram, gyógyszerek stb folyamatos előállítása hosszútávon csak a kiváltságosaknak lenne lehetséges.
2022. júl. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 SZücsöm ***** válasza:
2%

Nem mert jelenleg rengeteg dolgot nem tudunk automatizálni, robotizálni.


És még így is ha csak 50 millió ember élne a földön az azt jelentené hogy a most felhasznált élőhelyeink területének több mint 99% át megenné az enyészet.


Nem lenne ki "luxus" cikkeket gyártson vagy sokkal kevesebb lenne belőlük.

És itt nem feltétlenül a luxus yachtra kell gondolni, hanem ma minden napinak számító termékekre. Videójáték, filmek, sorozatok, könyvek, kissebb termék kínálat stb.


A világszintű katasztrófa bekövetkezése meg egy teljesen más téma.

2022. júl. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
42%
Olyan opció miért nincs hogy nincs is háttérhatalom?
2022. júl. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
67%
Én végtelen szomorúságot éreztem, amikor hallottam a hírt. A kövek felrobbantása az emberi primitívség, butaság bizonyítványa. Ostoba konteós marhák és ezzel azt is bizonyították, hogy közveszélyesek, bár ez az oltásellenességük alatt is nyilvánvalóvá vált. Remélem az lesz a lépés, hogy ezek az egyének ártalmatlanítva lesznek.
2022. júl. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
51%

9# mi értelme volt a köveknek, és milyen veszteség ért kit a felrobbantásukkal.

Semmi és semmi.

2022. júl. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!