Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Felrobbantották a Georgia-i...

Felrobbantották a Georgia-i Tanúkövek műemlék egy részét, amit a háttérhatalom állított. Az Illuminati erre mit lép?


2022. júl. 9. 12:46
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
56%

10. Mi értelme volt felrobbantani őket és milyen előnyt ért a felrobbantásuk?


Amúgy meg valaki fizetett érte, foglalkozott vele, megtervezte, stb. és nyilván neki számított. Ha én besétálnék az otthonodba és minden tulajdonodat összetörném, akkor én is mondhatom azt, hogy mi értelme volt a tulajdonodnak és milyen veszteség ért? Mert ugye eléggé egyértelmű, hogy így ostobaság.

Viszont te lényegében igazolást adsz annak, hogy pár hülye konteós tönkretette robbanószerrel (!!!) más tulajdonát. Mi lesz a következő?

Ha ezt te nem érzed rossznak, akkor az már nagyon gáz. Hol lesz a határ, amit majd még nem tesznek tönkre? A szélsőséges muszlim isis is sorra semmisítette meg a történelmi emlékműveket, mert nem illett a hitükbe. Ezt fogja majd csinálni a konteós csürhe is?

2022. júl. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
73%
7. Nem enné meg az enyészet csak a föld visszavenné ami az övé, és végre megszabadulna a parazita emberiség nagy részétől. Senkit nem érdekelne a videojáték, luxus és a "termékek". Az érdekelné őket hogy újraépítsék a társadalmat. A világ már ma olyan szinten van technológiailag hogy az emberiség munkaerejének felét teljesen pótolni tudnák robotokkal. Kevesebb emberrel, jóval kevesebb robot kellene. Ha akár 500 millióra redukálódik a 8 milliárd mi az ha nem világszintű katasztrófa?
2022. júl. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
71%
11. Ami a kövekre rá volt írva az nem konteó volt hanem egy elmebeteg valóság víziója egy elmebeteg csoport által. Te ezt nem érzed hatalmas gáznak?
2022. júl. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
66%

11.

Az állt az "emlékművön" hogy tartsd 500 millió alatt az emberiség létszámát.

Értsd ölj meg valahogy 7,5 milliárd embert, és ne engedd hogy elszaporodjanak.

Mindezt egy "névtelen" hatalmas kőtáblán hírdetve.

Ennyi erőből azt is ki lehetne így táblázni, hogy "ne engedd a romákat és Izrael népét elszaporodni"

Ez sem zavarna? Ezt is lehet?

A példád azzal hogy betörnek kedvükre az otthonomba teljesen ne ide illő, csak azt mutatja nem értetted ezt az egészet meg.

Az emlékművet direkt provokációnak szánták.....és lehet a felrobbantása is az építtető műve volt.


Megjegyzem engem nem igazán érintett, csak reflektáltam a felvetésre.

2022. júl. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 SZücsöm ***** válasza:
32%

12.

1. Tehát megenné az enyészet.

2. Téged nem érdekel.

3. Nem volt szó "világvégéről".

4. Linkelj már forrást arról hogy ma a munkaerő 50%-t robotizálni lehetne.

5. Hol írták azt a táblán hogy az alá fog redukálódni? Tudtommal csak az volt ráírva hogy tartsd az alatt(De ha tévedek ki lehet javítani).


Ezt 2 féle képpen lehet értelmezni. Figyelmeztetés ha beütne a sz*r.

Vagy felszólítás arra hogy ritkítani kéne a populáción.


És amíg nem üt be a sz*r és többen vagyunk 500 milliónál, addig bizony a második értelmezés van érvényben(mert annak van értelme és mert TUDTOMMAL nem explicit a véset).

2022. júl. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
27%

"Értsd ölj meg valahogy 7,5 milliárd embert, és ne engedd hogy elszaporodjanak."


Nem állt az a köveken, hogy öljenek meg 7 milliárd embert. Ezt a konteós elmebetegek gondolták hozzá, mert a primitív, pusztító, gyilkos elméjük így működik.

A kövek arra adtak iránymutatást, hogy amikor majd be fog következni az ökológiai katasztrófa (és be fog, az aszály már ide is elért), akkor az emberiség hogyan vegye elejét egy újabbnak. Azaz hogyan maradjon fenntartható a civilizáció.


Ha nektek az provokáció, hogy "ne legyél rák a Földön és tanulj meg együtt élni a természettel", akkor igen, továbbra is a konteósok a primitívek.

2022. júl. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
72%

Nos, úgy tűnik valaki mégis vagy provokációnak érezte, és akkor az volt.

Esetleg mint írtam, lehet pont a készítők robbantották fel, hogy ők provokáljanak ezzel egy második lépésben. Lehet az egésznek ez volt a célja, hogy évtizedekkel később felrobbantsák.

Mint Banksy, amikor megpróbálta ledarálni az elárverezett művét.

[link]

2022. júl. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 SZücsöm ***** válasza:
20%

14 Nem ezt írták a táblára, csak így is értelmezheted.


Tudtommal 1980 ban készítették őket amikor még bőven benne voltak a hidegháborúba.


Tehát simán lehet hogy egy nukleáris tél lehetőségének gondolatában született meg a véset.


Ettől függetlenül mivel valóban nem következett be világégés, és a tábla megfogalmazása se egyértelmű (tudtommal) ezért nem csoda ha úgy értelmezik mint te(mert jelenleg ennek van valóságalapja).


De ettől függetlenül nem ez van ráírva. És valószínűleg (szerintem) csak azért keletkezett hogy vonzzon 1 kis turizmust.

2022. júl. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
60%
SZücsöm, Engem a folyamatos okoskodásod nem érdekel. Összefüggéstelen, szalmabábérvelős, álintellektuális. Fárasztó...
2022. júl. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 SZücsöm ***** válasza:
29%

19 Na jobban vagy most hogy kitoporzékoltad magad?

Sajnálom hogy ilyen agresszívan reagálsz egy ennyire komolytalan, személytelen téma (eddig) kultúrálisan lezajló eszmecseréje közben.


Kár hogy ahelyett hogy normálisan válaszolnál egy normálisan feltett kérdésre,válaszra (pl linkelnél arról amit kérdeztem) elkezdesz tök feleslegesen személyeskedni.

2022. júl. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!