Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Felrobbantották a Georgia-i...

Felrobbantották a Georgia-i Tanúkövek műemlék egy részét, amit a háttérhatalom állított. Az Illuminati erre mit lép?


2022. júl. 9. 12:46
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
Elolvashatnám én is? Kíváncsi vagyok mennyire lehet összerakni a képet a morzsákból. Köszi, ha nekem is elküldöd.
2022. nov. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
#31 Elküldtem...Még talán annyit hozzá,hogy ők sem a végletekig romlottak,felfogás kérdése ott van pl. a Fehér Sas páholy ellensúlynak, Svájban van a székhelyük...St.Germain pl..tehát a szervezetben ugyanúgy jelen van a fehér rész mint a Jin-jang példában..
2022. nov. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:

31# vagyok, köszönöm, ez egy nagyon nagy anyag. Pár hónapja már egy Atlantisszal kapcsolatos beszélgetésnél valaki megosztotta velem, lehet akkor is te. Ismét átolvastam, és két dolgot muszáj mondanom, aki ezt összeállította egészen biztosan nagy mennyiségű anyagot kapott magasabb szintekről, szellemi lényektôl vagy földönkívüli látogatók által jutott hozzá.

De a másik, hogy sok benne a tévedés, és nem vagyok benne biztos hogy csak a hiányos tudás hézagjainak kitöltése az oka. Azt gondolom hogy valakik negatív szándékkal átírták az átadott anyagokat, sok hamis információt keverve a valós dolgok közé.

Megkérdeztem hogy te részt vettél-e ennek az összeállításában?

2022. nov. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:

26-os is kiégett...

Megkérdezted...és mit mondtak? :)

Nem vettem részt benne,mert a vendéglátásban szorgoskodom :)


Viszont egyetértek nagyon magas szintről érkezett a teljes információscsomag ami túl sok volt egyszerre és láthatóan nem tisztult le neki..Már az elején áldozatként mutatja be az emberiséget és nem látja a mélyebb potenciált...Gondolom tudatosságához mérten adta közre plusz a Jézus vérvonalnál sem lennék meglepve ha átírták..belenyúlhattak persze csak ez nekem nem jött át..

2022. nov. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:

"Viszont egyetértek nagyon magas szintről érkezett a teljes információscsomag ami túl sok volt egyszerre és láthatóan nem tisztult le neki."


Ha nem tisztul le, akkor addig miért adják közre ezek a "valakik"?

Hány médium van szerintetek az országban? KB?

2022. nov. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:

Nem a médiumok száma szerintem a lényeg -amit nem tudok megtippelni még közelítőleg sem- lehet 10, de lehet 10 000 is.

A felsőbb szintekről legtöbbször negatív, hamis, manipulatív anyagok kerülnek átadásra, pozitív filozófiát kímélve, magukat pozítívaknak hazudva.

Egyszerűen nincs lehetőségünk hitelesen eldönteni-szűrni, hogy egy pozitív vagy egy negatív szellemi lénnyel lépünk kapcsolatba.

De még olyan is van, hogy egyszer sikerül egy pozitív lénnyel kapcsolatba lépni, átad kért információkat, majd legközelebb más -egy negatív lény jön- de az előző pozitívnak hazudja magát, és kiegészíti a "korábban átadott" anyagot, hazugságokkal.

Szóval elég problémás, és kicsit veszélyes is az ilyen médiumi kapcsolódás.

2022. nov. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
Az lehet. Mondjuk szerintem a nagy írók, költők is szellemi lények közreműködésére alkothattak. Néha olyan mintha imádnák azt aki éppen ír, jönnek és írnak helyette.
2022. nov. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:

Pont az a lényege az ilyen pozitív nagy terjedelmű információscsomagoknak amikből a könyvek is születnek,hogy nem médiumok kapják hanem olyan vándorok,tanítók,felsőbb világok utazói akiknek fejlett igazságérzetük,nyitottságra való hajlamuk laza egójuk és fejlett intelligenciájuk megengedi az ilyen struktúrákat befogadni..

Hirtelen aktiválják az emlékezetüket így egyszerre adhatnak át tiszta és hiteles információkat..és ami a lényeges,hogy ezek nagy része férfi...én csak ezekre figyelek..az,hogy az anyag kiadása után hány kézen ment keresztül egyből kiszűrni,azt is ha az íróde ha ez valóban magasról érkezett tömegtanítási céllal akkor úgysem hagyják nagyon torzítani...


A kisebb médiumok és a fényküldött csatornázás az egészen más,ott gyakorlatilag bárki beledumálhat a vonalba ha nem vagy elég felkészült...tök banális de vonzzás törvénye,ha te azt hiszed "nincs lehetőséged megszűrni" megkülönböztetni a pozitívat a negatívtól akkor nem is lesz...


A nagy alkotó és képzőművészek a transzdensből hoznak le mindent és szimbólumokkal operálnak,a legtisztább csatorna..

2022. nov. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
"azt is ha az író"...emlékezete,megértésének korlátai miatt szennyezett..
2022. nov. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:

Hát igen a szavak nagyon félreérthetőek sokszor, talán akkor már a szimbólumok, és érzésből, szívből kommunikálni.

Szavakkal is lehet de egy idő után túl sok lesz a szó, és annyi féleképpen lehet érteni mindent, vagy a kettő együtt a legjobb a szívből hallgatni a szavakat.

2022. nov. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!