Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 3 hete autóbalesetünk volt,...

3 hete autóbalesetünk volt, azóta folyamatosan veszélyes helyzetekbe kerülök. Meg lehet ezt valahogy törni?

Figyelt kérdés
A balesetnél mi nem sérültünk meg, az autó viszont totálkár lett. Egy betonfalnak csapodtunk neki. 3 napra rá visszaültem vezetni, hogy ez a baleset ne zökkentsen ki az élet ritmusomból. Azóta folyamatosan veszélyes helyzetekbe kerülök, amiket nehezen tudok kivédeni. Egy teherautó a stoptábla ellenére kijött elém. Alig bírtam levinni a kocsit az útról. Másik esetnél előztek a másik sávból, és ott is csak annyi szerencsém volt hogy le tudtam térni az útról. Párom szintén tapasztal hasonlókat. Összetört a céges kocsijuk, az autópályán előtte karambolozott 2 kamion. Ez már nem lehet véletlen. Valakinek valami ötlete? Mit kéne tennem hogy rájöjjek mi ennek az üzenete?
2022. júl. 24. 23:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Hát öreg, a vezetési karrierednek leáldozott. Ne veszélyeztess másokat, ne ülj a volán mögé. Nincs semmilyen üzenet.
2022. júl. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi. 35 éves nő vagyok🙈
2022. júl. 24. 23:58
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Az öreg nem szószerint értendő. Bocsánat, ha megbántottalak
2022. júl. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem bántottál meg. A vezetési karrieremmel meg eddig semmi gond nem volt. Az autóbalesetet nem mi okoztuk, részeg volt a másik autó sofőrje. És belénk hajtott.
2022. júl. 25. 00:05
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
az az üzenet, hogy ne ülj autóba egy jó ideig.
2022. júl. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Sok emberrel történik hasonló az utakon,sok a másokra (de még magára sem figyelő ember), a meleg miatt gondolom több az ilyen eset, de a te helyzeted nem feltétlenül csak erről szól. Nem tudom mennyire hiszel a spirituális dolgokban, de az ilyen eseménysorozatok szoktak válaszok után befelé kutatni az emberek, ha sokszor kerülsz olyan helyzetbe ahol meghalhatsz,lehet az a baj hogy túlságosan elrugaszkodtál a valóságtól, ennek következtében kerülhetsz vissza képletesen oda. Arra értem hogy lehet túl gyakran kalandoznak el a gondolataid, és elfelejtesz a jelenben élni, és ez egy beépített katalizátorként működik nálad, nem kell egyből arra gondolni hogy meghalsz majd. Látod, máris válaszokat keresel, nem?
2022. júl. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Oké. Néha szoktam bunkó lenni sajnos azokkal is akik nem érdemlik meg.
2022. júl. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Elég félelmetesen hangzik amiket írsz.


Én a helyedben ha megtehetném nem vezetnék jó ideig.

2022. júl. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Én még meg tudom csinálni, hogy nem vezetek most. De a párom nem.

Hiszek a spirituális dolgokban, igaz nagyon gyerekcipőben járok még ebben a témában.

2022. júl. 25. 10:23
 10/11 anonim ***** válasza:

Már egy ilyen helyzet is elég sokkolóan hathat az emberre, pláne ha érzékenyebb is esetleg. Akaratlanul is elkezdesz kételkedni magadban, félsz egy következő esettől és ezek következtében "bénázol", szétszórtabb leszel vagy épp túl óvatos, félős és épp ez "vonzza be" a bajt.

Biztos mindenki ismeri azt az érzést, hogy felkelsz, beütöd a lábad az ágy sarkába, vagy épp bunko veled a szomszéd, vagy egyszerűen nem érzed topon magad és az ilyen napokon, mivel így vagy vele, hogy "na ez a nap is jól indult, vajon milyen szarság lesz még". Persze hogy csak szerencsétlenkedsz és nem alakulnak a dolgok a legjobban.

Vagy ne vezessetek egy ideig, míg ez az érzés el nem tűnik teljesen, vagy pozitivan kell hozzáállni, hogy nem lesz baj.

2022. júl. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!