Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 3 hete autóbalesetünk volt,...

3 hete autóbalesetünk volt, azóta folyamatosan veszélyes helyzetekbe kerülök. Meg lehet ezt valahogy törni?

Figyelt kérdés
A balesetnél mi nem sérültünk meg, az autó viszont totálkár lett. Egy betonfalnak csapodtunk neki. 3 napra rá visszaültem vezetni, hogy ez a baleset ne zökkentsen ki az élet ritmusomból. Azóta folyamatosan veszélyes helyzetekbe kerülök, amiket nehezen tudok kivédeni. Egy teherautó a stoptábla ellenére kijött elém. Alig bírtam levinni a kocsit az útról. Másik esetnél előztek a másik sávból, és ott is csak annyi szerencsém volt hogy le tudtam térni az útról. Párom szintén tapasztal hasonlókat. Összetört a céges kocsijuk, az autópályán előtte karambolozott 2 kamion. Ez már nem lehet véletlen. Valakinek valami ötlete? Mit kéne tennem hogy rájöjjek mi ennek az üzenete?
2022. júl. 24. 23:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem kell egyből hókusz-pókuszra gondolni, volt matematikai esély rá, hogy ezek a dolgok megtörténjenek.


Ugyanakkor én azért megnézném azt is, hogy te és a párod is hogyan vezettek, mert könnyű a körülményeket okolni mindenért.

2022. aug. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!