Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogy valaki...

Mit jelent az, hogy valaki átjáró (ezo értelemben)? Hogyan és miért lehet vki átjáró?

Figyelt kérdés

2022. nov. 1. 13:16
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 A kérdező kommentje:
Igen, az valószínűleg jót tenne, jó lenne, mert az azt jelentené, hogy tudatosabb vagyok.
2023. ápr. 6. 06:38
 22/65 anonim ***** válasza:
47%
Akkor miert nem csinalod?
2023. ápr. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 A kérdező kommentje:
Miért, azt hogy lehet csinálni? Ahhoz tudatosnak kellene lenni, miközben az ember álmodik. Ezt hogyan lehet művileg előidézni? Lehet ezt gyakorolni? Amennyiben igen, akkor hogyan?
2023. ápr. 6. 09:19
 24/65 A kérdező kommentje:
#7. Tudsz írni privátban?
2023. ápr. 6. 09:28
 25/65 anonim ***** válasza:
47%

Van rá több technika, valakinek egy hét alatt sikerül, nekem ráment jópár évem, mert nem nagyon tudtam mit hogy kell csinálni, mert valamikor türelmem se volt hozzá, legnagyobb bajom az volt, hogy valahogy nehezen tudtam azt összeegyeztetni, hogy alszok, közbe álmodok és mozgok, mert nálam az álmok mindig sötét, szürkés, ködös álmok voltak, semmit se éreztem, emberi beszédet hallottam, de nem úgy mint az igazi emberi beszéd, csak mintha gondolatba beszélnék, aztán úgy voltam vele nagyon sokáig, hogyha mozgok vagy mozgást érzek akkor valószínűleg ébren vagyok.

Aztán már gondoltam rá, hogy ennyi év után már igazán jó lenne végre tudatosan álmodni, csináltam egy hangfelvételt a saját hangommal, amibe csak annyi van, hogy "Most álmodok, most álmodok, most álmodok..." és ez megy 5-6 órán keresztül, közbe fekszek az ágyon és hallgatom, közbe magamba, gondoltba mondom, aztán ahogy vizualizálok folyamatosan tudom hogy álmodok és nem eshet semmi bajom, mert amikor régebben megpróbáltam meditációs zenékre tudatos álomba menni, mindig halálfélelmem volt a fura érzésektől, hogy hova kerülök, sötét van, valami megtámad, fájni fog, esek, zuhanok, megütöm magam, valami rémisztőt látok meg ilyenek jártak mindig a fejemben amióta a hangfelvételemet hallgatom a saját hangom megnyugtat, néha még mindig sötétbe vagyok, próbálok világosat csinálni de még mindig nem nagyon megy, folyton besötétül a kép

De nem adom fel, gyakorlok tovább

2023. ápr. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 A kérdező kommentje:

#25. Köszi, hogy leírtad. De amúgy szerinted ez miért lenne hasznos az én ügyemben?

Más szempontból biztosan hasznos lehet, de a kérdésemhez hogyan kapcsolódik szerinted? Tényleg érdekel, hogy miért látod ezt megoldásnak, mivel én nem értem és nem látom a kettő közti összefüggést.

Te viszont már régóta csinálod és tudhatsz valamit, amit én nem.

2023. ápr. 6. 10:17
 27/65 anonim ***** válasza:
A tudatos álmot meg végképp hagyja! Az is egy kapu. Ha már eleve problémái vannak az csak tovább ronthat, kérdező ne hallgass rá! Amúgy még ilyen tippjeim vannak (lassan kezdek kifogyni): penészes, gombás a fal (hallucinációt okozhat)? Jól alszol? Ha nem alszol elég ideig akkor is hallucinálhatsz. Szorongsz, depressziós vagy, félsz? Valamilyen gyógyszert, pszichotikumot szedsz? Mellékhatásai lehetnek. Én továbbra is javaslom mind a pszichológus, mind a lelkész kombinációt, mert több féle eredetű lehet. Az imát pedig ne hagyd abba! Aztán ha esetleg privátban mégis szeretnél írni mi történt (hátha ki tudjuk találni mi lehet ez az egész), akkor nyugodtan írj.
2023. ápr. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 A kérdező kommentje:

27. Köszönöm, hogy írtál, de ez nem hallucináció.

Igen, tudok aludni.

Nem szedek semmit, csak néha multivitamint.

Köszi, hogy írtad, hogy ne hagyjam abba az imát.

A pszichológus ebben nem tud segíteni, mivel materialista és ha valaki azt mondaná, hogy démon szállta meg, akkor mentális problémának tekintené azt. Ezért nem is tudják kezelni.

A keresztények jobban megértik ezt, azt tapasztaltam az utóbbi időben. Én sem hittem el sokáig, hogy léteznek ilyen lények. Ez valószínűleg a sátán legnagyobb hitetése, így tudja a sötét oldal legjobban megszivatni az embereket.

Időközben olvastam keresztény írók által írt könyveket a témában és ők jobban látták, értették ezeket, mint bárki, akiket eddig ismertem.

Tehát számomra a pszichológus kizárt, kivéve, ha abszolút hívő.

Inkább a lelkészek jönnek szóba.

2023. ápr. 6. 11:32
 29/65 anonim ***** válasza:
47%

Rémálmok a tudatalattiban zajlanak, a tudatos álom is tudatalattiban zajlik így ha tudatos lennél álmodban meg tudnád kérdezni mitől van ez

Vannak olyan problémák amiket ébrenlétben nem lehet megoldani olyan mélyen gyökereznek

2023. ápr. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 A kérdező kommentje:

#29. Hát, azt nem tudom, hogy így van-e, de köszönöm, hogy megírtad.


Azért nem tudom, hogy úgy van-e, mert ha tudatos valaki az álomban, az azt jelenti - ha jól sejtem - hogy ő irányítja az álmot.

Így hogyan találná meg a gyökeret?

2023. ápr. 6. 11:46
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!