Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez már lehet jele annak, hogy...

Ez már lehet jele annak, hogy elindult a manifesztációm?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék a véleményetekre. Van egy konkrét személy, akit szeretnék bevonzani. 2018 óta ismerem, és 2019-ben szerettem bele. A bevonzásán kb 2020 vége óta dolgozom, és úgy tűnik, most valami elindult. A srácnak ugyanis barátnője van, és ha ez nem elég, egy elég híres emberről van szó. A lényeg, hogy mindig úgy manifesztálok, hogy minden szereplő a történetben boldog legyen, tehát a lánynak azt kívánom hogy találjon sokkal jobban hozzáillő párt az életében, mint a srác, akit szeretek, pontosan amiatt, hogy ezzel ne legyen gond. Na már most kb egy éve semmit nem tesz ki a csajszi kettejükről, nem támogatja a fiú karrierjét, nem promózza stb, amit eddig azért valamennyire megtett. Egyébként halkan megjegyzem, hogy úgy tűnt, szivárogtak ki olyan dolgok, hogy a kapcsolatuk leginkább "stunt" kapcsolat, azaz látszat, és erre voltak is elég egyértelmű bizonyítékok. Na mindegy, ezt nem vettem figyelembe hiszen nem tudhatjuk és úgy kezeltem mint egy sima párkapcsolat. A lényeg, hogy sok külföldi újság most elkezdett cikkezni, hogy lehet szakítás lesz/van, mert egy másik sráccal fotózkodik a csajszi stb, illetve a srác, akit szeretek, egy másik hölgy képét "tetszikeli" instán. Fogalmam sincs, mi van most a háttérben, de ez annyira boldoggá tesz (akármilyen hülyén hangzik, hogy a srác, akit szeretek, más nő képét lájkolgatja, és ez engem boldoggá tesz) ^^

Úgy érzem, elindult valami, mivel már tavaly megtudtam, hogy ebben az évben lesz lehetőségem személyesen találkozni vele, és most jönnek ezek a hírek. Ti mit gondoltok?



2023. jan. 2. 19:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha más csaj képét likeolja az téged nem visz hozzá közelebb
2023. jan. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%
Amúgy igen, még a pszichopata őrülteket se láttam ilyen hülyén gondolkodni. :D Pedig azok sem kispályások.
2023. jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg manifesztálsz. Csak nem a vágyad fog valósággá válni, hanem az vágyakozásodból fejlődik ki egy kis mentális entitás, ami folyamatosan veled lesz és még jobban fog fűteni.

Lehet most segít az életedben ez a hit, de a sors majd úgyis letépi rólad egy alkalmas pillanatban.

2023. jan. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
És akkor meg szépen megszívja a kérdező, hogy véget ért minden, aminek a tévedésében élt. :D
2023. jan. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Igazából megszabadulni fog.
2023. jan. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
11%
Kivéve, ha traumának fogja felfogni, és a végén homok alá teszi a lábát.
2023. jan. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%

Nem, nem érted.

És te jártál jobban.

2023. jan. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Miért járt jobban?
2023. jan. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Olvasol
2023. jan. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
58%
Minden vágyad igy teljesüljön ahogy a mester mondanà 😉
2023. jan. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!