Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A büfögésnek milyen ezoterikus...

A büfögésnek milyen ezoterikus, természetfeletti esetleg a feng shui, vagy hindi, buddhista hiedelemben milyen hatása van a szellemre, lélekre? Akár ha hallgatod, vagy akár, ha te csinálod?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert nekem valamiért kifejezetten tetszik ez a hang. Szeretek nagyokat büfögni, az sem zavar ha mondjuk a párom csinálja. Valamiért jó hallani. És nem tudom miért. Évek óta már egy évtizede keresem az okát, de nem találom. Hogy nekem ez miért tetszik.


Ugyanúgy ahogy a buddhizmusban a füstőlő például az ő hiedelemvilágukban az éhes szellemeket eteti, vagy az omm hang mint rezgés, megnyugvást kelt. Gondolom a böfögés hangjának, frekvenciájának, testre vagy lélekre gyakorolt hatása is lehet amit nem tudok megfejteni.


Komoly válaszokat várok. Fejtegetésre is kíváncsi vagyok. Az ilyen úgy jönnek ki a démonok meg ilyen hülyeségek nem érdekelnek.


2023. febr. 3. 14:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
39%
Kibőgted már magad végre?
2023. febr. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%
*Kibőnfögted
2023. febr. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
2023. febr. 3. 23:00
 14/23 anonim ***** válasza:
77%
Csinos vagy. Queefet is bevállalsz?
2023. febr. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 D-Mano ***** válasza:
81%
A böfögés egy olyan hang, ami 1) megkönnyebülést hordoz, jelenít meg 2) az emésztés hangját hordozza (ez a sima kajától kezdve a magasabb rendű információk/ behatások "megemésztésére" is érthető) a megemésztés pedig a behatások befogadását, egyfajta kibékülést jelent a kívülről érkező, először talán zavaró vagy terhelő, inputokkal kapcsolatban 3) egyfajta lazaságot, ellazultságot is megnyilvánít: elengeded magadat egy böfögésnél 4) van pl. a mongoloknál egyfajta torokhang-éneklés, ami az OHM/AUM-mantra kántálásához is hasonlít, és a böfögés hangszíne is közelít ezekhez, ezeknek a hangoknak pl. nagyon meditatív állapotot gerjesztő hatása van.
2023. febr. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Utolsó! Köszi! Nagyon köszönöm! :)
2023. febr. 3. 23:34
 17/23 D-Mano ***** válasza:
100%
Nagyon szívesen. :)
2023. febr. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 NTBS ***** válasza:
Felszabadulsz egy belső nyomás alól.
2023. febr. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
oroszlanoknak jobb hangja van
2023. febr. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Kaptál már el olyan betegséget, hogy alul-felül jön minden? Ez szerintem nem vallás kérdése, és rendkívül gyengén kapcsolódik bármelyik valláshoz.
2023. febr. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!