Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A büfögésnek milyen ezoterikus...

A büfögésnek milyen ezoterikus, természetfeletti esetleg a feng shui, vagy hindi, buddhista hiedelemben milyen hatása van a szellemre, lélekre? Akár ha hallgatod, vagy akár, ha te csinálod?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert nekem valamiért kifejezetten tetszik ez a hang. Szeretek nagyokat büfögni, az sem zavar ha mondjuk a párom csinálja. Valamiért jó hallani. És nem tudom miért. Évek óta már egy évtizede keresem az okát, de nem találom. Hogy nekem ez miért tetszik.


Ugyanúgy ahogy a buddhizmusban a füstőlő például az ő hiedelemvilágukban az éhes szellemeket eteti, vagy az omm hang mint rezgés, megnyugvást kelt. Gondolom a böfögés hangjának, frekvenciájának, testre vagy lélekre gyakorolt hatása is lehet amit nem tudok megfejteni.


Komoly válaszokat várok. Fejtegetésre is kíváncsi vagyok. Az ilyen úgy jönnek ki a démonok meg ilyen hülyeségek nem érdekelnek.


2023. febr. 3. 14:01
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Szerintem meg az, hogy alul is jön minden annak semmi köze nincs ahhoz, hogy felül mi jön.

A punci is egy lyuk a segg mellett mégsem undorodunk tőle, mert nem az a funkciója. A segget is hülyeség ilyen alapon a szájhoz, vagy a böfögést a finghoz hasonlítani. Azt sosem értettem, hogy ezeket miért kötik össze.

Ennyi erővel egy tüsszentés is lehetne fing, vagy egy kiadós ásítás.

2023. febr. 4. 13:49
 22/23 anonim ***** válasza:
Az araboknál ezt még el is várják. Nem értem, hogy a puncin keresztül a segglyukig miért példálózol ilyenekkel.
2023. febr. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
2023. febr. 4. 22:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!