Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki ért itt a démonokhoz?...

Ki ért itt a démonokhoz? Nagyon fontos. Részletesen érdekel. Vagy hol találok olyan illetőt, aki TÉNYLEG ért a témához és hajlandó is erről beszélni?

Figyelt kérdés
Külön jó, ha látja is az entitásokat.

2022. nov. 2. 14:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
77%

Jó hírem van! Itt mindenki ért hozzá.

Mondjad, mi a nyűg a démonoddal? Mikori verzió? Garis még? Lett frissítve?

...egyébként a fényben nem él meg a sötét, ha kijátszottad magad.

2022. nov. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
#1. Nem játszottam. Ezért kérem, hogy olyanok írjanak, akik felfogják és tudják, hogy hogyan működnek az ilyen behatások.
2022. nov. 2. 15:08
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ha gondolod nekem dobhatsz egy privátot, igaz hogy Sátánistaként valószínűleg nekem mások lesznek a tapasztalataim mint a nagy átlagnak. De megpróbálhatok segíteni, akkor is ha nem feltétlen Démonról van szó.
2022. nov. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
81%
Eléggé eltér a klasszikus vallásos felfogás, a klasszikus ezoterikus felfogás és a modern felfogás ebben a kérdésben. Mind a három felfogás egymástól nagyon eltérő helyre rakja ezeket a lényeket.
2022. nov. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk én nem tudtam hogy lenne különbség, általában mindenki kerülendőnek tartja őket. Nyilván a negatív utak követői nem annyira, mint sátánista testvérünk is említette, de ez korábban is így volt.
2022. nov. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

#4. Melyik mit állít?


#5. Jó, végül is nekem az lenne a lényeg, hogy aki ért a témához, írjon.


Vagy legalább azt írjátok meg, hogy - oké, furán fog hangzani - van a témakörben megbízható szakirodalom?

De most ne nevessetek...


Tudom, hogy ez nagyon "elvont" téma. Nem evilági, emiatt ismeretlen.


Pont ezt tudják kihasználni a különböző entitások.

2022. nov. 2. 16:38
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Írd inkább ki hogy mi a bajod, és segítek.
2022. nov. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
Ha nincs tiktokod,akkor toltsd le,es ird be a keresobe a lavorre229backup felhasznalo nevet.Remek ember,es o maga is beszel,illetve dolgozik demonokkal.Persze,hisz Sátánista:))(tobb eve)szoval ert a dolgahoz😉
2022. nov. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Nincs tiktokom. Köszönöm a tippet. Akkor ő látja is a démonokat szerinted?
2022. nov. 2. 17:33
 10/27 anonim válasza:
Persze,ha mar eleg fejlett a kepessege:))lehet hallani,es latni is oket.Sot erzed is az erintesuket,ha hozzad ernek.Nagyooooon sok mindent megtudhatsz roluk,ha letoltod a tiktokot,es ra keresel:))Brutalisan jo informaciokkal latja el a kovetoit.Es a sok agymosott barmot szepen,es intelligensen kioltja:))
2022. nov. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!