Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mire való ez a bábu? Lehetsége...

Mire való ez a bábu? Lehetséges, hogy gyerekkoromban valami olyasmit láttam, ami ezzel összefügg?

Figyelt kérdés

Az alkata, magassága stimmelhet, a fejforma is, valamint a két hosszú fül vagy szarv szerű dolog a fején.a különbség annyi, hogy amit én láttam, abban nem voltak zöld és kék színek, csak szürke, barna, fekete, hasonlóan foltozott színezetű volt, valamint a szeme kisebb volt és fekete/barna , emberi szem, nagyon gonosz tekintettel.Nem ilyen nagy, csodálkozó kerek szeme volt és nem volt kék szín benne egyáltalán.Meg hát amit én láttam, az nem báhu volt, hanem egy jelenés, tehát élőnek tűnt, valamilyen szinten.Linkelem, miről van szó:


https://www.youtube.com/watch?v=GRcJHTHH8IE


Itt lesz a babú a videoban, ez egy "veszélyes" tárgy. A lényeg, hogy ehhez nagyon hasonló jelent meg a szobámban, kb 4 éves lehettem. Nem álmodtam.


2023. márc. 29. 18:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A "Hát" helyett meg azt akartam írni,hogy a felkészítő vagy a ravatalozószoba azért sok mindent megmagyaráz...szóval énis keresek :)
2023. márc. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

9: "ugyan olyan az agyunk..."


Azért remélem egybitnél többel dolgozom,hogy mindenre ne kenjem már rá az alvásparalízis nevű "orvosi,meg tudományos" kifejezést...

2023. márc. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Hát, Amerikától sajnos borzasztó messze vagyok. Ez itt Magyarországon történt, a 70-es években.

Hát ezt a figurát a nagy, kerek szemeivel, meg kékeszöld, viszonylag barátságos színeivel esetleg még aranyosnak is lehet mondani. Amit én láttam, az sötétebb színű volt és csak barna, fekete foltos. A szeme kisebb, nagyon sötét és emberi szem, nem ilyen kerek, mint a macska szeme. Formára, alkatra hasonlóak, meg mindkettő foltos, meg nagy fülük vagy szarvuk van, vagy mi az a fején...Hát olyan formában próbáld elképzelni nagyon nem volt cuki. Főleg a gonosz tekintete. Amikor a video elején félhomály van a teremben és nem latszik a szobor színe, csak hogy szürke meg nem látszik annyira hogy kerek a szeme, ott hasonlit az enyémre legjobban.

2023. márc. 31. 16:21
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy aludtam, biztos nem volt alvásparalizis. Gyerekkoromban nem voltak alvásparaliziseim. Azok huszonéves koromban kezdődtek és cseppet sem volt gyermekkoromból ismerős tapasztalat.
2023. márc. 31. 16:23
 15/16 anonim ***** válasza:

Azt, hogy 4 évesen nem álmodtál, nem lehet tényszerűen kijelenteni. Csak akkor lehetne, ha videó készült volna az adott éjszakáról, vagy rá lettél volna kötve gépekre, amik figyelik a funkcióidat. Ebből a korból az emlékek összemosódhatnak, képes az ember átírni őket az agyában.

Elmondom, mi volt: valamin felhúztad magad, ahogy a kisgyerekek szokták, kiidegelted nagyanyádat, mondtad neki, hogy menjen onnan el, ő meg el is ment a szobájába, gondolom ő is faradt volt már. Te lefeküdtél, de féltél, rosszat álmodtál, és bömbölve felébredtél, nagyanyád meg rohant érted. Utána látva nagyanyád, majd szüleid ijedtségét, ráépült erre az álomra a misztikum meg a baba képe, amit látttál valahol, pl tv-ben.

2023. ápr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#12

Te mit neveznél alvás paralítisnek?

2023. ápr. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!