Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért volt ez alvasparalizis...

Miért volt ez alvasparalizis közben ?

Figyelt kérdés

Volt egy régi lány barátom aki kicsit bejött és állt felettem miközben suttogott.

Közben mintha kicsit álom vagy látomás is lett volna, mert láttam valakit a szobában és felkeltem nagyon nehezen, de visszalökött. Beszélt hozzám én meg válaszoltam, de nagyon halkan csak. Az arcát nem láttam, de fekete ruhában volt olyan közel hogy csak a teste egy része látszódott.

Nem bírtam felkelteni magam, osszeszorítottam véletlen a fogak, most is faj. De akárhogy próbálkoztam, alig sikerült felkelni.



2023. máj. 24. 10:01
 1/2 anonim ***** válasza:
48%

Akármi előfordulhat alvásparalízis közben. Volt már olyan alkalom, amikor csak azt "álmodtam" mereven fekve, hogy egy sündisznó mászkál a fejemen. Volt olyan is, ahol fulladtam a plafonból ömlő vértől, ami elöntötte az egész szobámat.


Szerintem teljesen véletlenszerű.

2023. máj. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális alvásparalízis közben.
2023. máj. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!